Seviyor Sevmiyor Deniz Kimdir? (Zeynep Çamcı)

Seviyor Sevmiyor Deniz kimdir? Seviyor Sevmiyor dizisindeki Deniz'in gerçek adı ne? Seviyor Sevmiyor Zeynep Çamcı kimdir?

Sempatik oyuncu Zeynep Çamcı yeni bir dizi ile yeniden hayranları ile buluşuyor. Güzel oyuncunun yeni dizisi çok yakında ATV'de ekrana gelecek. Zeynep Çamcı Seviyor Sevmiyor dizisinde Deniz karakterini canlandıracak. Çamcı'ya başrolde Kocamın Ailesi dizisi ile ünlenen yakışıklı oyuncu Gökhan Alkan eşlik edecek. Dizide ayrıca Gonca Sarıyıldız ve Yiğit Kirazcı gibi genç oyuncular da rol alıyor.

Seviyor Sevmiyor Deniz Kimdir?


Deniz kendi halinde yaşayan saf ve küçük hayalleri olan bir kızdır. Çocuklu aşkı olan Yiğit'i unutamayan Deniz yıllar sonra yeniden sevdiği adamla karşılaşır. Deniz'in aşık olduğu Yiğit çok zengin bir ailenin çocuğudur.

Zeynep Çamcı Kimdir?


11 Aralık 1986'da Muğla'da dünyaya gelen Zeynep Çamcı üniversite eğitimi için İstanbul'a geldi. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo Televizyon ve Sinema Bölümü'nden mezun oldu. Oyunculuğa Recep İvedik serisinin üçüncü filmi ile adım atan güzel oyuncu kısa sürede adından söz ettirmeyi başardı. Leyla İle Mecnun dizisindeki başarılı performansı ile kendisini kanıtlayan Zeynep Çamcı TRT'de yayınlanan Beni Böyle Sev dizisinin başrolünde yer aldı. Son olarak Deliha filminde rol alan genç oyuncu Seviyor Sevmiyor dizisi ile yeniden dizi sektörüne geçiş yaptı.

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.