Sevda Kuşun Kanadında Arif Ünlü Kimdir?

Sevda Kuşun Kanadında Arif Ünlü kimdir? Sevda Kuşun Kanadında Arif Ünlü'nün gerçek adı ne? Sevda Kuşun Kanadında Arif Ünlü karakteri gerçekte kim?

TRT 1'in yeni dizisi Sevda Kuşun Kanadında ilk bölümleri ile büyük beğeni topladı. Bir döneme damga vuran kişi ve olayları, o dönemde yaşanan siyasi olayların anlatıldığı dizide pek çok ünlü kişinin gerçek hayatlarından kesitler de sunuluyor.

Sevda Kuşun Kanadında dizisinde Necip Fazıl Kısakürek, Necmettin Erbakan ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın hayatlarından da kesitler sunuldu.
Sevda Kuşun Kanadında Arif Ünlü karakteri gerçekte kim?

Sevda Kuşun Kanadında Arif Ünlü Kimdir?


Sevda Kuşun Kanadında
dizisindeki Arif Ünlü karakteri daha ilk bölümden itibaren ilgi ile takip edilmeye başlandı. Arif Ünlü'nün gerçekte kim olduğu merak konusu oldu. Arif Ünlü'nün gerçekte kim olduğu henüz netlik kazanmış değil. Sosyal medyada yapılan bazı yorumlarda Arif Ünlü'nün Süleyman Arif Emre ya da Metin Yüksel olabileceği konuşuluyor. Arif Ünlü karakterinin Metin Yüksel olma ihtimali daha yüksek. Çünkü Metin Yüksel karşıt görüşlerin çatışmasına karşı verdiği mücadele ile tanınıyordu.

Sevda Kuşun Kanadında dizisinde Arif Ünlü karakterini ünlü oyuncu Murat Ünalmış canlandırıyor.

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.