NO 309 Dizisi Oyuncuları Konusu ve Tanıtım Fragmanı

Fox Tv izleyicilerine yeni bir dizi müjdesi verdi. Başrollerini Demet Özdemir ve Furkan Palalı'nın paylaşacağı NO 309 Dizisi yakında Fox Tv ekranlarında başlayacak. Diziden ilk haberler gelmeye başladı ve tanıtım fragmanı görücüye çıktı. No 309 oyuncuları bu yaza damga vuracak bir dizinin habercisi gibi. Zengin ve başarılı oyuncu kadrosu dizinin bu yazın en çok konuşulan ve izlenen dizisi olacağını işaret ediyor. Kiralık Aşk dizisi ile yıldızı parlayan güzel oyuncu Demet Özdemir yeni dizisi ile sevenleriyle buluşmaya hazırlanıyor. Kiralık Aşk ile milyonların sevgisini kazanan güzel oyuncu No 309 dizisi ile yeniden ekranlara dönüyor.
No 309 dizisinin erkek başrol oyuncusu ise yakışıklı oyuncu Furkan Palalı. TRT 1 de oynadığı Kızılelma ve daha sonrasında Son Çıkış adlı dizilerle oyunculukta başarılı çizgisi ile dikkat çeken Furkan Palalı No 309 dizisi ile Fox ekranlarına gelecek.

No 309 Oyuncuları İsimler ve Karakterleri

No 309 oyuncu kadrosunda başarılı oyuncuları izleyeceğiz. Başrollerinde Demet Özdemir ve Furkan Palalı'nın olacağı dizide ayrıca, Sevinç Erbulak, Sumru Yavrucuk, Özlem Tokaslan, Suat Sungur, Beyti Engin, Gökçe Özyol, Mehmet Ercan , Fatma Toptaş ve Pelin Ulukşar da rol alacaklar.

No 309 Dizisi Konusu

Dizinin genel konusu romantik bir aşk hikayesi olacak. Ailelerinin zorlaması ile zoraki bir evliliğe mecbur bırakılan kahramanlarımız daha sonra aralarındaki elektriklenme ile gerçek bir aşk hikayesi izletecekler. Bir yaz aşkı hikayesi No 309 dizisinin konusu olacak.

No 309 Ne Zaman Başlayacak ve Hangi Kanalda Yayınlanacak?

No 309 dizisinin bir yaz dizisi olması sebebiyle Haziran ayında başlaması bekleniyor. Henüz dizinin hangi gün yayınlanacağı kesinleşmiş değil. No 309 dizisinin yayınlanacağı kanal ise Fox Tv olacak. Uzun soluklu dizilerin kanalı olan Fox Tv'de No 309 dizisinin de uzun soluklu bir dizi olması bekleniyor.

No 309 Tanıtım Fragmanı izle


Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.