TRT1 Altın Petek Yarışması Formatı Sunucusu ve Başvuru Formu

TRT 1 Altın Petek Yarışması çok yakında başlayacak. Tam1 Milyon ödüllü ve ilk yüzde yüz yerli bilgi yarışması Altın Petek TRT1 ekranlarında izleyici ile buluşmaya hazırlanıyor. Son dönemlerde yarışma programları ile atılım yapan Trt yeni ve iddialı bir yarışma programını daha izleyicinin beğenisine sunacak. Bilgiye dayalı bir yarışma olan Altın Petek Formatı yüzde yüz yerli ve büyük ödül ise tam 1 Milyon TL. Altın Petek sunucusu Engin Hepileri soruları sordukça ve yarışmacılar sorulara doğru cevaplar verdikçe ödül katlanarak 1 Milyon TL'ye ulaşacak. Her sorunun ardından gelecek anahtar kelimelerle hem kendi yolunuzu hem de ödülünüzü kendiniz belirleyeceksiniz. Ne kadar çok soru cevaplarsanız o kadar çok para kazanacaksınız.
TRT1 Altın Petek Yarışması

Altın Petek Yarışması Başvuru Formu

Altın Petek yarışmasına yarışmacı olarak katılmak için buradaki formu eksiksiz ve doğru olarak doldurmalısınız. Yetkililer başvuru formlarını inceleyecek ve seçtikleri yarışmacılara ulaşarak yarışmaya davet edecekler.

Altın Petek Sunucusu Engin Hepileri Kimdir?

Altın Petek Sunucusu Engin Hepileri
TRT 1 ekranlarının yeni yarışması Altın Petek sunucusu belli oldu. Altın Petek'i sunacak olan isim oyuncu Engin Hepileri oldu. Bir çok dizide önemli rollerde oynayan Engin Hepileri son olarak Kara Ekmek dizisi ile izleyici karşısına çıkmıştı.
Engin Hepileri 3 Mart 1978 yılında İstanbul'da dünyaya gelmiştir. Bir çok tiyatro ve film de rol almıştır. Tiyatro çalışmalarına Cağaloğlu Anadolu Lisesi'ndeki orta öğrenimi sırasında başlayan Engin Hepileri, 1996'da İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü'nü kazandı. 2002'de aynı üniversitede oyunculuk alanında yüksek lisans eğitimine başlayan oyuncu 2005 yılındaki mezuniyetine kadar araştırma görevlisi olarak çalıştı.

Lise yıllarında Devlet Tiyatroları'nın dört oyununda yer aldı. 1998'de ise Anlat Şehrazat müzikalinde ve Tiyatro Fora'da Ölümsüzler[3] oyununda rol aldı. O yıl Kent Oyuncuları kadrosuna katılan oyuncu bu toplulukta 20 oyunda rol almanın yanı sıra televizyon dizilerinde ve sinema filmlerinde de yer aldı. TRT 1 de yayınlanan Altın Petek yarışmasının sunuculuğunu üstlenen Engin Hepileri yeniden ekranlara döndü.

Altın Petek Yarışması Tanıtım Fragmanı İzle


Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.