Kalbim Yangın Yeri Oyuncuları ve Konusu - Fox TV

Kalbim Yangın Yeri isimli yeni dizi 23 Nisan'da başlıyor. Cumartesi akşamları ekrana gelecek olan Kalbim Yangın Yeri dizisi daha çok genç izleyicilere hitap edeceğe benziyor.

İzleyicilere çok farklı bir hikaye sunan Kalbim Yangın Yeri dizisini Berfu Ergenekon, Elif Asılkefeli ve Banu Tekcam oluşan üçlü kaleme alıyor.

Dizinin yönetmen koltuğunda ise Umutsuz Ev Kadınları dizisiden tanıdığımız Eylem Koza oturuyor.

Kalbim Yangın Yeri Oyuncuları


Kalbim Yangın Yeri Leyla - Hande Soral
Kalbim Yangın Yeri Sevda - Ece Çeşmioğlu
Kalbim Yangın Yeri Volkan - Kaan Yıldırım
Kalbim Yangın Yeri Mehmet - Oğuz Peçe
Kalbim Yangın Yeri Kenan - Yosi Mizrahi
Kalbim Yangın Yeri Şahin - Turgay Kantürk

Kalbim Yangın Yeri Konusu / Hikayesi


Leyla ailesi ile sorunlar yaşadığı için uzun yıllardır evinden uzakta bir hayat sürdürür. Ancak çok sevdiği kız kardeşi Sevda'nın evlilik haberini alınca eve geri döner. Düğünden sonra yeniden evden uzaklaşmayı düşünen Leyla'nın planı umduğu gibi olmaz. Geçmişte kaldığı sırlar Leyla'nın karşısına çıkar ve hiç de planlamadığı bir hayatın içine düşer.

Kalbim Yangın Yeri Nerede Çekiliyor?


Kalbim Yandın Yeri dizisinin nerede çekildiğini merak edenler için kısa bir araştırma yaptık. Öğrendik ki dizinin çekimlerinin yapıldığı yalı bize hiç de yabancı değilmiş. Kalbim Yangın Yeri dizisinin çekildiği ev daha önce de Aşkı Memnu ve Bugünün Saraylısı dizilerinde de kullanılan Sarıyer'de bulunan ve Ziyagil Yalısı olarak bilinen evde yapılıyor..
Kalbim Yangın Yerindeki Oyuncuları, Kalbim Yangın Yeri Oyuncu Kadrosu, Kalbim Yangın Yeri Nerede Çekiliyor, Kalbim Yangın Yerinin çekildiği ev, Kalbim Yangın Yeri Nerede Çekildi, Kalbim Yangın Yeri çekim yeri, Kalbim Yangın Yeri oyuncuları gerçek isimleri, Kalbim Yangın Yeri dizisi, Kalbim Yangın Yeri fox,

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.