Kalbim Yangin Yeri Sevda Kimdir? (Ece Çeşmioğlu)

Kalbim Yangın Geri Sevda kim? Kalbim Yangın Geri Sevdanın gerçek adı ne? Ece Çeşmioğlu kimdir?

Fox TV'nin yeni dizisi Kalbim Yangın Yeri 30 Nisan'da başlıyor. Dizinin başrollerinde genç oyuncular Hande Soral, Ece Çeşmioğlu ve Kaan Yıldırım rol alıyor. Güzel oyuncu Ece Çeşmioğlu Kalbim Yangın Yeri dizisinde Sevda karakterini canlandırıyor.

Kalbim Yangin Yeri Sevda Kimdir?


Kalbim Yangın Yeri Sevda ailesi tarafından eli üstünde büyütülmüş çok naif ve duygusal bir kızdır. Ablası Leyla'nın evden gitmesi ile daha da duygusallaşır. Volkan'la nikah hazırlığı yapan Sevda adeta bir rüyadadır. Ablasının da düğün için eve dönecek olması Sevda'nın mutluluğunu bir kat daha artırır. Ama işer hiç de Sevda'nın umduğu gibi gitmez. Çünkü Volkan ile Leyla arasında geçmişten gelen büyük bir sır vardır. Bu sırın ortaya çıkması ile Sevda'nın bütün hayalleri yıkılır.

Ece Çeşmioğlu Kimidir?


Ece Çeşmioğlu 26 Kasım 1990'da İstanbul'da dünyaya geldi. Küçük yaştan itibaren dizilerde boy gösteren güzel oyuncu ilk olarak Çocuklar Duymasın dizisinde rol aldı. Ardından İki Aile ve Eyvah Halam dizilerinde rol aldı. Öyle Bir Geçer Zaman Ki dizisindeki Ayça rolü ile başarılı bir performans sergileyerek dikkatleri üzerine çekti. En son Kanal D'de yayınlanan Yaz'ın Öyküsü isimli dizide rol alan Ece Çeşmioğlu Kalbim Yangın Yeri dizisi ile ekranlara geri döndü.

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.