İlişki Durumu Karışık Dizisi Bitti Mi, Neden Yok?

Show Tv ekranlarında izleyici ile buluşan İlişki Durumu Karışık dizisi bitti mi, İlişki Durumu Karışık neden yayınlanmadı, Final mi yaptı?

Show Tv'nin sevilen romantik komedi tarzındaki dizisi İlişki Durumu Karışık'tan hayranlarını üzecek haber geldi. İlişki Durumu Karşışık dizisi final yapma kararı aldı. Dizi 40. bölümüyle izleyici ile son defa buluştu ve final yaptı. Geçen sezonun en sevilen dizilerinden birisi olan İlişki Durumu Karışık güzel reyting oranlarıyla adeta Show Tv'ye hayat vermişti. Bu başarılı tablo ile yeni sezonda da yayınlanmaya devam eden dizi malesef ilk sezondaki başarısını daha fazla sürdüremedi ve sürekli reyting kaybetmeye başladı. Başarısız gidişatın sonucu olarak dizinin yayın günü değiştirilmiş Çarşamba gününden Cumartesi gününe alınmıştı.


İlişki Durumu Karışık reytinglerinin sürekli şekilde düşmesi engellenemeyince Show Tv diziyi yayından kaldırma kararı aldı. Dizi 40. bölümüyle son kez yayınlanarak yayından kaldırıldı. Ayşegül ve Can arasındaki komik aşk hikayeside böylece son bulmuş oldu. Bir dizi daha final yaparak tozlu arşivlerdeki yerini almış oldu.Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.