Hayatımın Aşkı Dizisi Oyuncuları Konusu ve Fragmanı izle

Kanal D izleyicilerini sevindirecek bir dizinin müjedesi verildi. Hayatımın Aşkı dizisi Kanal D ekranlarında başlayacak. Hayatımın Aşkı oyuncuları oldukça başarılı bir kadrodan oluşuyor. Dizinin başrol oyuncuları Kiraz Mevsimi'nin yıldızı Serkan Çayoğlu ve Hande Doğandemir olarak duyuruldu. Ayrıca Berk Hakman ve Yonca Evcimik dizinin önemli karakterleri olarak kadroda yer alacak. Dizinin konsepti romantik komedi olacak. Hayatımın aşkı senaristliğini Ekin Atalar, yönetmenliğini ise Ketche üstleniyor.

Hayatımın Aşkı dizisi ne zaman başlayacak sorusunu merak edenler için hemen söyleyelim. Dizi Haziran ayında başlayacak ve bir yaz dizisi olacak. Son dönemlerde romantik komedi dizilerinin başarısı göz önüne alınırsa Hayatımın Aşkı başarılı oyuncu kadrosu ile oldukça iddialı bir dizi olacaklar.

Hande Doğandemir
Serkan Çayoğlu
Yonca Evcimik
Berk Hakman

Dizi karakterlerinden Gökçe'yi Hande Doğandemir, Demir'i Serkan Çayoğlu canlandıracak. Berk Hakman'ın canlandıracağı karakterin ismi ise Kaan olarak açıklandı. Dizide oynayacak diğer oyuncular ise Zafer Algöz, Zeynep Eronat, Yonca Evcimik, Sadi Celil Cengiz gibi başarısını kanıtlamış oyuncular görev alacak.

Hayatımın Aşkı Dizisi Tanıtım Fragmanı Yayınlandı.


Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.