Hanım Köylü İlkgün Kim? Gerçek Adı Ne?

Yeni kuşağın başarılı oyuncularından biri olan Gülsim Ali Hanım Köylü dizisinde canlandıracağı İlkgün karakteri için yeniden kamera karşısına geçti. Hanım Köylü dizisi ile ilk başrol deneyimini yaşayacak olan Gülsim Ali'ye başrolde yakışıklı oyuncu Yusuf Çim eşlik edecek.

 Hanım Köylü dizisinde ayrıca  Mehmet Özgür,  Ali İpin, Tolga Avanoğlu, Aylin Kabasakal ve  Uğur Demirpehlivan gibi deneyimli isimler de rol alıyor.

Hanım Köylü İlkgün Kim?


Saklıköy'ün en güzel kızlarında biri olan İlkgün internetten tanıştığı Ferit'e aşık olur. Ama bu aşkın önünde büyük bir engel vardır. İlkgün'ün yaşadığı Saklıköy'den dışarıya kız verilmez. Ferit ile İlkgün'ün sevgili olabilmesi için Ferit'in Saklıköy'de yaşamayı göze alması gerekir. Ama bu iş de o kadar kolay değildir. Ferit'in köye kabul edilebilmesi için köy komedisi tarafından bir dizi sınavdan geçmesi gerekir. Zorlu bir süreçten geçecek olan Ferit aşkı için neleri göze alacağı hep birlikte göreceğiz.

Gülsim İlhan Ali Kimdir?


Hanım Köylü İlkgün
'ü canlandıran Gülsim Ali 1993 yılında Bulgaristan'dan dünyaya geldi. Uzun süre Bulgaristan'da yaşayan ve burada düzenlenen bir güzellik yarışmasına da katılan Gülsim Ali derece elde ederek dikkatleri üzerine çekti. Son Yaz Balkanlar isimli dizi ile oyunculuğa adım atan Gülsim Ali daha sonra ise TRT'de yayınlanan Seddülbahir: 32 Saat ve Son Çıkış isimli dizilerde rol aldı. Hanım Köylü dizisinde canlandıracağı İlkgün karakteri ile ilk başrol deneyimini yaşayacak olan güzel oyuncunun nasıl bir performans sergileyeceği merak konusu.
Hanım Köylü dizisinin Nisan ayı bitmeden ekrana gelmesi bekleniyor.

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.