Çifte Saadet Dizisi Bitti Mi, Neden Yok?

Fox Tv ekranlarında yayınlanan aile dizisi Çifte Saadet'ten izleyicilere kötü haber var. Çifte Saadet Dizisi final mi yapıyor, Çifte Saadet Neden yayınlanmadı bitti mi?

Fox Tv ekranlarında izleyici ile buluşan Çifte Saadet dizisi reytinglerde bekleneni veremedi. Dizi ilk bölümünden itibaren düşük reytinglerle ilerledi. Dizi senaryosu oldukça değişik bir konuyu ele alıyor, oyuncu kadrosu da oldukça başarılı seçilmiş olmasına rağmen dizi bir türlü reytinglerde beklenen başarıyı gösteremedi. Çifte Saadet bitecek mi soruları ayyuka çıkmışken resmi açıklama da geldi. Çifte Saadet Dizisi 11. bölüm ile ekranlara veda edecek. Dizi final bölümüyle 16 Nisan akşamı Fox Tv ekranlarına son kez gelecek.

Çifte Saadet dizisinde Fikret Kuşkan, Şebnem Bozoklu ve Dolunay Soysert başrol oyuncularıydı. Bu iddialı ve başarılı üç isim bile dizinin reytinglerde üst sıralara çıkmasına yetmedi ve Çifte Saadet dizisi bitti. Başarılı oyuncuları kısa zamanda yeni projelerde görev alacaklardır. Çifte Saadet reyting kurbanı diziler kervanına katılarak tozlu raflardaki yerini almış oldu.

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.