Oyunbozan Ece Kimdir? Gerçek Adı Ne?

Show TV'nin yeni dizisi Oyunbozan çok yakında ekranlarda olacak. Dizinin oldukça dikkat çekici bir konusu var. Ayrıca oyuncu kadrosu da bir hayli geniş. Oyunbozan'ın başrollerinde herkesin yakından tanıdığı Barış Kılıç, Tuvana Türkay, Serhat Tutumluer ve Gülçin Santırcıoğlu gibi ünlü oyuncular yer alıyor. Dizinin en dikkat çeken karakteri olan Ece'yi güzel oyuncu Tuvana  Türkay canlandırıyor.

Oyunbozan Ece Kimdir?


Ece annesi ve babasını kaybettikten sonra küçük kardeşi ile hayata tutunma mücadelesi verir. Okulunu bitiren Ece mesleğine başlayıp kardeşine iyi bir gelecek sunma hayalleri kurar. Ama kardeşinin ölümcül bir hastalığa yakalanması ile bu hayaller suya düşer. Ece kardeşi Ada'nın hayatta tutabilmek için her şeyi yapar. Ama Ada'nın kurtulması için tek çare Emre'dir. Emre ise intikam hırsı ile gözü kör olmuş biridir. Ada'nın hayatını kurtarmak için Ece'yi tehlikeli bir oyunun içine çekmek ister. Çaresiz olan Ece Emre'nin teklifini kabul eder. Emre Ece'yi baş düşmanı Yamanerlerin konağına sokar. Ece'ye nasıl bir kötülük yaptığını anlayan Emre durumu düzeltmek için çok geç kalmıştır. Ece ile Emre'nin zaman içinde gelişen aşkları Yamanerler'in gölgesi altında nasıl şekillenecek. Bunu dizi başladığında hep birlikte göreceğiz.

Tuvana Türkay Kimdir?


Oyunbozan dizisinin Ece'sini güzel oyuncu Tuvana Türkay canlandırıyor. 3 Ekim 1990'da İstanbul'da dünyaya gelen Türkay ilk olarak 2009'da yayınlanan Ayrılık isimli dizide rol aldı. Daha sonra ise Yer Gök Aşk, Kara Para Aşk gibi sevilen dizilerde rol aldı. Güzel oyuncu son olarak ise Atalay Demirci ile birlikte Güvercin Uçuverdi isimli sinema filminde rol almıştı.

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.