Oyunbozan dizisi oyuncuları ve konusu

Show TV'nin yeni dizisi Oyun Bozan çok yakında ekranlarda olacak. Çekimlerine geçtiğimiz günlerde başlanan dizinin başrollerinde Tuvana Türkay, Barış Kılıç ,Serhat Tutumluer ve Gulçin Santircıoğlu, gibi oyuncular yer alıyor.

OyunBozan aşk ve intikamın bir arada olduğu heyecan dolu konusu ile izleyicileri ekrana kilitleyecek.

Yönetmen koltuğunda Emre Kabakuşak'ın oturduğu OyunBozan dizisinin senaryosunu ise Altuğ Küçük ve Ümit Saat ikilisi birlikte kaleme alıyor.

OyunBozan Oyuncuları


OyunBozan dizisinin başrolünde güzel oyuncu Tuvana Türkay yer alıyor. Güzel oyuncuya Barış Kılıç ve Serhat Tutumluer eşlik ediyor. Dizide ayrıca Bulçin Santircıoğlu, Kenan Bal, Serdar Orçin, Ceren Erginson, İlayda Akdoğan ve Ozan Dolunay gibi pek çok oyuncu rol alıyor.

Oyun Bozan Konusu


Ece anne ve babasını kaybettikten sonra sadece kendini kardeşine adar. Psikolog olan Ece iyi bir hastanede iş bulup kardeşi Ada'ya iyi bir hayat sunmak ister. Ama daha yolun başında kardeşi Ada'nın ölümcül bir hastalığa yakalandığını öğrenen Ece kahrolur. Kardeşini kurtarmak için harekete geçen Ece'nin yolu doktor olan Emre ile kesişir. Ada'nın kurtulması için Emre'den başkası yardım edemez. Ancak Emre Ada'yı kurtarmak için Ece'ye kabul edemeyeceği bir şart sunar. Ece başta bu teklifi reddetse de çaresiz kalarak Emre'nin teklifini kabul etmek zorunda kalır. Emre Ece'yi can düşmanı Yamanerler'in içine bir ajan gibi sokar. Ama zamanla Ece'ye aşık olan Emre sevdiği kadını böyle bir duruma düşürdüğü için büyük pişmanlık duyar.

Oyun Bozan Nerde Çekiliyor?Oyunbozan dizisinin çekimlerine İstanbul'da başlandı. Dizinin çekim mekanları netleştikçe sizlere daha kapsamlı bilgiler vereceğiz.

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.