Oriflame Siparişi Nereden Verilir?

ÜYE OLDUĞUM ZAMAN ÜRÜNLER BANA HANGİ FİYATTAN GELECEK? Oriflame satış danışmanlarımıza bütün ürün kapsamlarının indirimli fabrika fiyatından alınabilmesi tamamen mümkündür. Katalogdaki fiyat satış yaptığınız ürün fiyatlandırmasıdır.

MÜŞTERİ MERAK ETTİĞİ PARFÜM KOKUSUNU NASIL TANIYACAK? Oriflame'da parfüm ve ruj numunesinden oluşan setler vardır. Numune setlerimizden ürünleri deneyerek alabilmeniz mümkün. Ayrıca isterseniz numuneleri oriflame sipariş ile alabilirsiniz.

HEDİYE YA DA BEDAVA ÜRÜN KAZANACAK MIYIM ?
Evet, her ay belli bir BP li puana ulaşmanız durumunda kesinlikle çeşitli hediyelerde verilmektedir. Yeni üyeler, ilk 3 ay boyunca 100 BP lik ve üzeri sipariş verdiğinde, katalogdan 200 TL değerindeki herhangi bir ürünü toplam 15 TL ödeyerek alma hakkına sahip oluyorlar. Ayrıca her ay belirlenen belli hedefler vardır. Onlara ulaşmanız durumunda ek hediyeler de kazanmaktasınız. Hediyeler bir sonraki siparişinizle gönderilecektir. Hediyelerin neler olduğunu yolladığımız katalog ile bilgilendiriyoruz. Bu hediyeleriniz kozmetik ürününden ev eşyasına birçok farklı ürün olabilir.

SÜREKLİ OLARAK SİPARİŞ VERME ZORUNLULUĞU VAR MI?
Hayır, Oriflame'de devamlı olarak sipariş verme zorunluluğunuz yoktur. İstediğiniz zaman istediğiniz miktarda sipariş verebilme şansına sahipsiniz. Peki tüm bunlar Oriflame satış danışmanlarımız için gerekli olan adım. Ben satış danışmanı olma gibi bir düşüncem yok, sadece sipariş vermek istiyorum derseniz de sizlere benzersiz ürünlerimizle çeşitli fiyat aralığında kalitenin kapılarını açıyoruz. Tüm cilt bakım ürünleri, makyaj ürünleri, cilt bakım, kişisel bakım, saç bakım, aksesuarlar, sağlıklı yaşam ve erkek bakım ürünleriyle güzelliğe dair her şeyi sizlere katıyoruz. Satın almak istediğiniz her ürün için bizlere başvurun. Ürünü aldınız fakat vazgeçtiniz ve iade mi etmek istiyorsunuz? Bu da satın almak kadar kolay! Ürünlerinizi Yurtiçi Kargo aracılığı ile 292791148 kodlu
ORİFLAME KOZMETİK – OPERASYON MERKEZİ isimli alıcıya geri gönderim yapabilirsiniz

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.