Kış Güneşi Efruz Kimdir Gerçek Adı Ne?

Show Tv'nin yeni dizisi Kış Güneşi'ne taze bir kan geliyor. Başrollerini Şükrü Özyıldız ve Aslı Enver'in paylaştığı Kış Güneşi dizisi oyuncu kadrosuna yeni bir isim dahil oldu. Ünlü oyuncu Nesrin Cavadzade Kış Güneşi dizisine Efruz karakteri ile dahil olacak. Güzel oyuncu altıncı bölümde Kadim'in yıllar önce öldüğünü sandığı kızı Efruz karakteriyle izleyici ile buluşacak.
Başarılı bir doktor olan Efruz'un yolu önce Seda ile daha sonra da Efe ile kesişiyor ve böylece Efruz karakterini canlandıran Nesrin Cavazade diziye dahil olmuş oluyor.

Nesrin Cavazade Kimdir?

Kış Güneşi oyuncu kadrosuna Efruz karakteri ile dahil olan Nestin Cavazade aslen Azeri kökenlidir. Nesrin Cavadzade, 30 Temmuz 1982 yılında Bakü'de doğdu. Ünlü oyuncu 11 yaşlarında ailesi ile birlikte Türkiye'ye yerleşti. Marmara Üniversitesi Sinema ve Televizyon bölümünden mezun olduktan sonra 2 yıl boyunca Şahika Tekand Studio Oyuncuları'nda oyunculuk eğitimi gördü.
Nesrin Cavazade ilk olarak Yersiz Yurtsuz dizisi ile oyunculuğa adımını attı. Nesrin Cavazade oynadığı diziler arasında Ağır Roman, Görüş Günü Kadınları, Alyazmalım ve Küçük Ağa gibi sevilen diziler var. Son olarak Show Tv'nin sevilen dizisi Kış Güneşi'nde Efruz rolü ile yeniden izleyici karşısına çıkacak.

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.