Hanım Köylü Ferit Kimdir? (Yusuf Çim)

Hanım Köylü dizisini esas oğlanı Ferit'i yakışıklı oyuncu Yusuf Çim canlandırıyor. Bir köy komedisi olacak olan Hanım Köylü'nün çekimleri Ege'nin şirin bir kasabasında yapılıyor.

Ege şivesi ve Ege geleneklerini ekrana taşiyacak olan dizisinin başrollerinde Yusuf Çim'in yanı sıra Gülsim Ali, Mehmet Özgür, Ali İpin, , Toygan Avanoğlu, Aylin Kabasakal, Uğur Demirpehlivan ve Selim Erdoğan gibi pek şok sevilen oyuncu rol alıyor.

Hanım Köylü Ferit Kimdir?


Saklıköy güzel kızları ve muhteşem doğası ile herkesi kendine hayran bırakan bir kasabadır. Bu kasabanın kendine özgü kuralları ve gelenekleri vardır. Dışarıdan gelen birinin Saklıköy'den kız alması hiç de kolay değildir. Ama Hanım Köylü Ferit sevdiği kız uğruna Saklıköy'ün bütün kural ve geleneklerine göğüs germeye hazırdır. Ama bu iş Hanım Köylü Ferit'in sandığı kadar kolay olmayacaktır. Çok zor imtihanlar Ferit'i beklemektedir. Bakalım Ferit sevdiği kız uğruna neleri göze alacak.

Yusuf Çim Kimdir?


26 Eylül 1991'de İstanbul'da dünyaya Yusuf Çim, 2011'de Best Model yarışmasına katıldı. Yarışmada First Runner-Up seçilen yakışıklı oyuncu “Olsun Bi Kere” isimli şarkıyı müzik dünyasına hızlı bir giriş yaptı. Yakışıklılığı ile dikkatleri üzerine çeken Yusuf Çim Show TV'de yayınlanan Ezra isimli dizi ile ilk oyunculuk deneyimini yaşadı. Ezra dizisinin 5 bölüm sürmesine rağmen Yusuf Çim gösterdiği performansla büyük beğeni topladı. Geçtiğimiz yaz ekrana gelen Çilek Kokusu dizisinin başrolde yer alan Yusuf Çim oyunculuk alanında kendini iyice geliştirdi. Genç oyuncu ayrıca Show TV'de yayınlanan Piramit isimli yarışma programının da sunuculuğu yapıyor.

Yusuf Çim'in yeni dizisi Hanım Köylü çok yakında Star TV'de izleyicilerle buluşacak.

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.