Hanım Köylü Oyuncuları ve Konusu

Hanım Köylü Oyuncuları kimler, Hanım Köyü dizisinde kim kimi canlandırıyor, Hanım Köylü dizisi karakterleri ve gerçek adları. Hanım Köylü Dizisi nerede çekiliyor, Hanım Köylü dizisi konusu nedir bu yazımızda sizlerle paylaşacağız.


Star Tv yeni bir dizinin haberini daha duyurdu. Hanım Köylü dizisinin çekimleri başladı. Daha önce aynı hikayeyi konu alan başka diziler yapan ve bu dizilerle başarılı reyting oranları yakalayan Gold Film yeni bir diziyi daha hayata geçiriyor. Güzel Köylü, Dürüyenin Güğümleri gibi dizilerin de yapımcısı olan Gold Film Hanım Köylü dizisi ile Star Tv için bir komedi dizisine imza atacak. Dizinin senaryosunu Baykut Badem ve Filiz Ekinci kaleme alırken,ünlü yönetmen Mustafa Şevki Doğan ise yönetmen koltuğunda oturacak.
Hanım Köylü Dizisi

Hanım Köylü Oyuncuları

Hanım Köylü oyuncu kadrosunda yer alan isimlerin bir çoğunu Güzel Köylü'de izlediğimiz isimler oluşturuyor. Dizinin başrol oyuncusu Çilek Kokusu ile ününe ün katan yakışıklı oyuncu Yusuf Çim olacak. Hanım Köylü Yusuf Çim'in başrolünde Star Tv ekranlarında izleyici ile buluşmaya hazırlanırken çekimler de tüm hızıyla devam ediyor. Hanım Köylü’nün kadın başrol oyuncusu Gülsüm İlhan Ali oldu. Mehmet Özgür, Toygan Avanoğlu, Aylin Kabasakal, Tanju Tuncel ve Uğur Demirpehlivan Hanım Köylü oyuncuları arasına ismini yazdıran diğer oyuncular oldu.


Hanım Köylü dizisi ne zaman başlayacak henüz kesin olmasa da Nisan 2016 içerisinde dizinin başlaması bekleniyor.

Hanım Köylü dizisi konusu komedi olacak. Güzel Köylü dizisine yakın bir senaryo ile izleyeceğimiz Hanım Köylü dizisi nerede çekiliyor sorusunun cevabı ise; dizi Ege bölgesinde bir köyde geçiyor.

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.