Aşk Yalanı Sever Dizisi Oyuncuları ve Konusu


Aşk Yalanı Sever Dizisi Çekimlerine Başlandı. Aşk Yalanı Sever Oyuncuları Konusu ve Aşk Yalanı Sever Nerede Çekiliyor Sorularının Yanıtı Yazımızda!


Yeni bir dizi geliyor. Aşk Yalanı Sever dizisi çekimlerine başlandı. Yapımcılığını MİA Film'in üstlendiği Aşk Yalanı Sever dizisinin yönetmenliğini Murat Düzgünoğlu üstlendi. Avrupa Avrupa ve Kocamın Ailesi gibi dizilerde imzası bulunan Mia Yapım yeni bir dizi için çekimlere başladı. Dizinin adı “Aşk Yalanı Sever” oldu. Aşk Yalanı Sever oyuncuları ise başrolünde Eren Hacısalihoğlu, İsmail Ege Şaşmaz ve Seda Güven’in yel alıyor. Dizinin yayınlanacağı kanal henüz belli olmasa da yakında ekranlara gelmesi bekleniyor. İstanbul Akvaryum kompleksindeki Crowne Plaza Otel'de çekimleri gerçekleşen dizi, izleyicileriyle buluşmak için gün sayıyor. Aşk Yalanı Sever konusu adından da anlaşılacağı üzere aşk için söylenen yalanları konu alıyor. Aşk insanı hangi yalanlara sürükler dizide en ince şekilde seyirciye aktarılacak.
Aşk Yalanı Sever Dizisi

Aşk Yalanı Sever oyuncu kadrosu ilerleyen günlerde yeni isimlerle genişleyecektir. Diziden yeni haberler geldikçe sizlerle paylaşacağız. Aşk Yalanı Sever çekim mekanı ve setinden görüntüler ilerleyen günlerde sizlere sunulacak.

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.