İstanbul Sokakları Dizisi Oyuncuları ve Konusu

Show Tv'nin yeni dizisi İstanbul Sokakları oyuncuları belli oldu. Mart ayında Show Tv'de ekrana gelecek olan İstanbul Sokakları dizisi konusu oldukça özgün. İstanbul Sokakları Fragmanı yayınlandı.


Son günlerde önemli bir atılım yapan Show Tv yeni bir diziyi daha izleyicilerine duyurdu. İstanbul Sokakları dizisi Mart ayı içerisinde Show Tv ekranlarında izleyici ile buluşacak. İstanbul Sokakları Oyuncu Kadrosu oldukça başarılı bir şekilde oluşturulmuş. Dizinin başrol oyuncuları ise Güzel Köylü dizisinde şöhretinin zirvesine uzanan Gizem Karaca ve Caner Cindoruk olacak. Rıza Kocaoğlu, Derya Alabora, Naz Elmas, Turgut Tunçalp, Mine Teber, Yıldız Kültür ve Sitare Akbaş gibi isimler İstanbul Sokakları oyuncu kadrosunda yer alıyor.
istanbul sokakları oyuncuları

İstanbul Sokakları dizisinin çekimleri 25 Şubat'ta başlayacak ve Mart ayı içerisinde de Show Tv'de izleyicilerle buluşacak. Muhteşem oyuncu kadrosu ile son dönemlerin en iddialı yapımlarından birisi olacak İstanbul Sokakları dizisinin yapımcılığını Gold Film üstleniyor. Dizinin yönetmen koltuğunda Faruk Teber ismi yer alırken, senaryosunu ise Zülküf Yücel kaleme alacak.
Naz Elmas


Rıza Kocaoğlu
Turgut Tunçalp
Derya Alabora

İstanbul Sokakları Dizisinin Konusu 


Dizinin konusu hakkında henüz paylaşılmış bir bilgi bulunmasa da isminden ve oyuncu kadrosundan yola çıkarak dizinin bir aşk ve ihtiras dizisi olabileceği kanısına varmak hiçte yanlış olmayacaktır. İstanbul Sokaklarında her gün yaşanan olayları diziye de aktaracak ve bunu seyirciye akıcı bir şekilde sunacaktır.

İstanbul Sokakları Nerede Çekiliyor?

Dizi isminden de tahmin edileceği gibi İstanbul'da geçiyor. Tabi ki dizi İstanbul'un çeşitli semtlerinde çekilecek ve bir bölgeye bağlı kalınmayacak. İstanbul Sokakları dizisinin çekim yerleri ve mekanları İstanbul'un en öne çıkan yerlerinde gerçekleştirilecektir. Özellikle tarihi semtler ve herkesin bildiği sokaklar dizide çekim mekanları olarak yer alacak.

İstanbul Sokakları Oyuncuları, İstanbul Sokakları Dizisi Konusu, İstanbul Sokakları Ne Zaman Başlıyor, İstanbul Sokakları Nerede Çekiliyor, Gizem Karaca Caner Cindoruk Yeni Dizisi 2016, İstanbul Sokakları Dizisi Çekim Mekanları Seti Nerede, İstanbul Sokakları Kıyafetleri, Arabaları Evleri

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.