Çifte Saadet Metin Kimdir Gerçek Adı Ne?

Fox TV'nin yeni dizisi Çifte Saadet Dizisi başrol karakteri Metin kimdir, gerçek adı nedir bu yazımızda sizlerle paylaşacağız. Çifte Saadet Metin karakterini canlandıran oyuncumuzun gerçek adı Fikret Kuşkandır. Metin. İyi huylu, sakin, anlayışlı, nazik ve babacan biridir. Metin ilk karısı Perihan'ı bir otobüs kazasında kaybeder. Karısının ne ölüsünü ne dirisini bulamaz. Metin eski eşini hiç unutamasada hayatına yön vermek ister ve evlenir. Yeni eşi Hülya sayesinde modern ve şehirli bir erkek haline geldiyse de özünden kopmamış, bir ayağı Anadolu erkekliğinde kalmış. Hem eşleri hem de yaşam biçimi ile iki arada bir derede. 13 yıl sonra Metin'in ilk karısı Perihan çıkagelir. Bir yanda çocukluk aşkı ve üç çocuğunun annesi Perihan, diğer yanda ona yeniden şarkılar söyleten kadın ve bir çocuğunun annesi Hülya. Metin için işler içinden çıkılamaz bir hal alacaktır.

Fikret Kuşkan Kimdir Biyografisi ve Oynadığı Diziler

Çifte Saadet dizisi Metin karakterini canlandıracak olan Fikret Kuşkan, 1965 yılında İstanbul'da dünyaya gelmiştir. Bir çok film ve dizide rol alan Fikret Kuşkan Çifte Saadet dizisiyle yeniden ekranlara dönüyor. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü mezunu oyuncunun rol aldığı ilk sinema filmi Zülfü Livaneli'nin yönetmenliğini yaptığı Sis filmidir.

Parmaklıklar Ardında, Yasak, Hayat Devam Ediyor, Hanımın Çiftliği, Güz Yangını, Çemberimde Gül Oya Fikret Kuşkan'ın rol aldığı bazı diziler arasındadır. Fikret Kuşkan Çifte Saadet Metin karakteri ile Fox Tv ekranlarında yeniden izleyici karşısına çıkacak.

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.