Bodrum Lisesi Oyuncuları ve Konusu

Kanal D'nin yeni dizisi Bodrum Lisesi Oyuncuları ve Konusu belli oldu.

Kanal D yeni bir dizinin haberini duyurdu. Dizinin adı Bodrum Lisesi olacak. Dizinin başrol oyuncuları netleşti. Survivor şampiyon yarışmacısı Hilmi Cem İntepe ile Miss Turkey 2014 ikincisi Dilan Çiçek Deniz, Bodrum Lisesi dizisinin başrollerini paylaşacak isimler oldu. İlerleyen günlerde diziye yeni isimlerin katılımı da bekleniyor. Bodrum Lisesi dizisi çekimlerine Mart ayı içerisinde başlanacak. Fakat dizinin yaz dizisi olması bekleniyor. Dolayısı ile dizinin yayınlanması yaz aylarına sarkabilir. Muhtemelen de Haziran ayında yayınlanması bekleniyor.
Bodrum Lisesi Dizisi

Bodrum Lisesi Dizisi Konusu

Bodrum Lisesi dizisi konusu her öğrencinin hayatına damga vuran lise eğitimi sırasında başından geçenleri anlatacak hikayelerden oluşuyor. Dizi gençler in lise dönemlerinde yaşadığı olayları komik bir dille izleyiciye aktaracak. Bodrum Lisesi özellikle genç izleyici kitlesi tarafından ilgi ile takip edilecektir. Uzun zamandır bu tür gençlik dizileri göremiyorduk. Bakalım ilerleyen günlerde dizi kadrosunda tanıdık yüzlerin duyurusu yapılacak mı merakla bekliyoruz.
Dilan Çiçek Deniz
Dilan Çiçek Deniz
Hilmi Cem İntepe
Hilmi Cem İntepe

Bodrum Lisesi Nerede Çekiliyor?

Dizi adından da anlaşılacağı üzere Bodrum'da çekilecek. Şehrin en gözde okullarından birisi olan Bodrum Lisesi dizinin çekim mekanı olarak seçildi. Dizinin yaz aylarında geçiyor olacağı düşünüldüğünde çekim mekanları içerisinde çeşitli yerlerde izleyeceğiz. Dizinin çekim yerleri ve mekanları hakkında detaylı bilgi geldikçe sizlerle paylaşacağız.

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.