Kördüğüm Nerede Çekiliyor, Kördüğüm Seti Nerede?

Fox Tv'nin yeni dizisi Kördüğüm çok iddialı geliyor. Kördüğüm çekim mekanları oldukça ilgi uyandırdı. Herkesin aklına takılan soru Kördüğüm nerede çekiliyor 'a cevap vermeye çalışacağız. Yakın zamanda başlayacak olan dizinin ilk bölümü İtalya’nın Como ve Milano şehirlerinde geçecek. Dizinin ilk bölümüne harcanan rakam ise dudak uçuklatacak cinsten. Kördüğüm 1. bölümü için tam 2.5 milyon tl harcandı. İtalya'nın bir birinden güzel yerlerinde çekilen dizinin geçtiği mekanlar, oteller ve cafeler ve çekimlerde kullanılan ev hayli ilgi çekici oldu. İtalya'da çekimlerin tamamlanması ile birlikte dizi seti bu defa İstanbul'a kurulacak.

Kördüğüm Dizisi başrollerinde İbrahim Çelikkol, Belçim Bilgin ve Alican Yücesoy’un yer alıyor.‘Kördüğüm’, 7 Ocak Perşembe günü saat 20.00’de ilk bölümü ile FOX’ta izleyicilerin karşısına çıkacak. Endemol Shine Türkiye’nin yapımcılığını üstlendiği dizinin genel yönetmeni ise, sinema seyircisinin çok yakından tanıdığı, filmleri gişe rekorları kıran Ömer Faruk Sorak.
Kördüğüm Dizisi çekim yerleri hakkında sizleri bilgilendirmeye çalıştık. Sizlerde dizi hakkında bildiğiniz ayrıntıları yorumlarda paylaşabilirsiniz.

Blogger tarafından desteklenmektedir.