Kış Güneşi Dizisi Oyuncuları, Konusu ve Fragmanı

Show Tv kanalı yeni bir dizinin duyurusunu yaptı. Kış Güneşi adlı dizide başrolleri Aslı Enver ile Şükrü Özyıldız paylaşıyor. İzleyicilerin merakla beklediği Kış Güneşi dizisi oyuncuları arasında Mahir Günşiray, Şenay Gürler, Hakan Gerçek, Başak Parlak, Berrak Kuş ve Hakan Boyav gibi oyuncuları da göreceğiz. Oldukça genç ve yetenekli isimlerden oluşan Kış Güneşi oyuncu kadrosu son dönemin iddialı dizilerinden birisi olmaya aday.
Kış Güneşi dizisinin yapımcılığını Endemol Shine Türkiye üstlenirken dizinin yönetmenliğini ise Murat Onbul yapacak. Kış Güneşi dizisi ile uzun zamandır ekranlarda göremediğimiz Aslı Enver'i yeniden izleme olanağı bulacağız.

Kış Güneşi Oyuncu Kadrosu

Kış Güneşi dizisi başrol oyuncuları Aslı Enver ve Şükrü Özyıldız'dan oluşurken bu ikiliye bir birinden yetenekli isimler eşlik edecek. Hakan Boyav, Mahir Günşiray, Şenay Gürler, Hakan Gerçek, Başak Parlak, Berrak Kuş, Kış Güneşi dizisinde karakterlere hayat verecek diğer oyuncu isimleri.
Kış Güneşi oyuncu kadrosunda yer alan isimleri daha önce bir çok dizide izlemiştik.

Kış Güneşi Dizisi Konusu Ne?

Kış Güneşi konusu son dönemlerin en gözde dizi hikayeleri gibi Aşk temalı olacak. Dizide kaybolan bir benlik, imkansız bir aşk ve sırlarla dolu bir geçmişi olan insanların hayat hikayelerini izleyeceğiz. Çekimlerine başlanan dizinin Ocak ayı sonları yada Şubat ayının başında yayına girmesi bekleniyor.

Kış Güneşi Dizisi Tanıtım Fraganı Show Tv

İzleyicinin büyük bir merak ve heyecanla beklediği Aslı Ünver'in yeni dizisi Kış Güneşi Fragmanı nihayet yayınlandı. Kış Güneşi Dizisinde çalan şarkı Yüreğim de acıyla, günahlar zindanında susuyorum tek başıma fragmana damgasını vurdu. Kış Güneşi oyuncuları, Kış Güneşi oyuncu kadrosu dizide rol alan isimler karakterleri gerçek adları, Kış Güneşi fragmanı dizide çalan şarkılar, Kış güneşi nerede çekiliyor ve çekim seti mekanları, Kış Güneşin'deki arabanın markası, Aslı Enver'in yeni dizisi Şükrü Özyıldız dizisi. Kış Güneşi Konusu Hikayesi ile Show Tv'de Ne Zaman Başlayacak izle

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.