İnadına Aşk Habibe Büşra Çam Biyografisi

İnadına Aşk dizisi oyuncu kadrosuna yeni karakterlerin de dahil olmasıyla güçlendi. Fox Tv'nin sevilen komedi dizisi İnadına Aşk'a yeni isimler katılıyor. Son olarak diziye dahil olan Habibe  karakteri kimdir, İnadına Aşk Habibe gerçek adı nedir izleyicilerin merak ettiği bir konu. Bu yazıda İnadına Aşk Habibe'yi sizlere tanıtmaya ve merakınızı gidermeye çalışacağız.

İnadına Aşk Habibe'ye hayat veren oyuncumuzun ismi Büşra Çam'dır. İnadına Aşk dizisine yeni katılan Büşra Çam'ın oynadığı Habibe karakteri, Çınar'ın beşik kertmesidir. Diziye dahil olan Habibe, Yeşim ile Çınar'ın arasına kara bulut gibi çökecek. Onları ayırmak için elinden gelen tüm çabayı harcayacak olan Habibe'nin bu çabaları amacına ulaşacak mı, yoksa boşa mı çıkacak izleyip göreceğiz.

Büşra Çam Kimdir?

İnadına Aşk dizisine Habibe rolü ile katılan Büşra Çam, oyunculuk ve modellik yapmaktadır. Daha önce reklam filmleri ile ekranlara alışık olan Büşra çam'ı İnadına Aşk dizisi ile herkes tanıdı. Büşra Çam oyunculuk alanında kendini geliştirmek isteyen genç bir yetenek olarak emin adımlarla bu yolda ilerliyor.

Büşra Çam Fotoğrafları

xxxx

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.