Kördüğüm oyuncu kadrosu ve konusu - Fox Tv

Fox Tv 2016 yılına yeni yapımlarla girmeye hazırlanıyor. Fox Tv yeni bir diziyi daha izleyicilerine  duyurdu. Kördüğüm Dizisi yakında Fox Tv izleyicisi ile buluşacak. Başrollerinde İbrahim Çelikkol ve Belçim Bilgin'in oynadığı dizinin yeni yıl ile birlikte başlaması bekleniyor. İbrahim Çelikkol uzun süredir ekranlarda görünmüyordu. Son olarak Reaksiyon dizisiyle ekrana gelen İbrahim Çelikkol bu dizinin reytingleri düşük olup yayından kaldırılmasıyla sessizliğe bürünmüştü. Belçim Bilgin ise filmlerden tanıdığımız bir isim. Belçim Bilgim tiyatrocu Yılmaz Erdoğan ile evliliğinden sonra ciddi bir proje ile ekranlara dönecek. Dizinin çekimleri İtalya'da başladı. Kördüğüm Dizisi'nin yapımcılığını Endemol Shine Türkiye, yönetmenliğini ise Ömer Faruk Sorak yapıyor.
Kördüğüm Dizisi

Kördüğüm Dizisi Konusu

Kördüğüm Dizisi Konusu hayat koşullarının değiştirdiği iki erkek ve bir kadının çevresinde gerçekleşen, modern zamanlarda bir metropolün kalbine inen aşk ve dönüşüm hikayesini anlatıyor. Yeni nesil hayatlardaki zengin-yoksul ayırımını ve maddi-manevi bağlılıkları aşk üzerinden anlatan Kördüğüm, "Aşk değiştirir, iktidar kirletir." sözünün üzerine kurulan bir dizi olacak. Dizinin başrol oyuncusu İbrahim Çelikkol’un bir otomotiv şirketinin sahibini canlandıyor. Belçim Bilgin ise ideallerinin izinden giden bir çocuk doktoru rolünde oynuyor.

Kördüğüm Dizisi Oyuncuları

Kördüğüm Dizisi başrollerini İbrahim Çelikkol ile Belçim Bilgin paylaşıyor. Dizinin oyuncu kadrosunda yer alan diğer isimler ise Alican Yücesoy, Ege Aydan, Rojda Demirer, Naz Elmas ve İrem Şentürk gibi usta oyuncular yer alıyor. İbrahim Çelikkol dizide Ali Nejat karakteri canlandıracak. Ali Nejat, otomotiv işiyle uğraşan zengin bir işadamı rolünü canlandıracak.
Belçim Bilgin ise dizide Naz karakterini oynayacak. Naz idealist bir çocuk doktorudur.

Kördüğüm Dizisi Tanıtım Fragmanı


Blogger tarafından desteklenmektedir.