Acı Aşk 2. Tanıtım Fragmanı Yayınlandı Tıkla İzle

Show Tv'nin yeni ve iddialı izisi Acı Aşk'tan yeni bir fragman geldi. Acı Aşk Dizisi 2. Tanıtım Fragmanı çıktı. Acı Aşk, mutluluk ve masumiyetle başlayan bir aşkın darmadağın ettiği hayatları konu alıyor. Bir yandan Melek (Sezgi Sena Akay) ve Bulut’un (Seçkin Özdemir) rüya gibi yaşadığı imkansız aşkları, diğer yandan sevgiye aç bir kadın olan Sude’nin (Selin Şekerci) çırpınışı ve bütün bu gönül tutulmalarının arasında aşkın fedakarlık ve cesaretten ibaret olduğunu hatırlatan Ali (Alperen Duymaz)… Bu kördüğüm nasıl çözülecek, yolları nasıl kesişecektir.


Acı Aşk Dizisi'nin Yapımını TMC, yapımcılığını Erol AVCI’nın üstlendiği, senaryosunu Sema Ali Erol, Figen Şakacı ve Mahir Erol’un kaleme aldığı, müziklerini Kıraç’ın yaptığı; Acı Aşk'ın Yönetmen koltuğu ise M. Çağatay Tosun'un. Dizi çok yakında Show Tv ekranlarında olacak.


Acı Aşk Dizisi Oyuncu kadrosunda; Selin Şekerci, Seçkin Özdemir, Sezgi Sena Akay, Alperen Duymaz,  Hüseyin Avni Danyal, Neriman Uğur ve Erkan Can,’ın  da kadrosunda bulunduğu ,Mutlu Güney, Sırma Gülen, Tolga Mendi, Nazan Diper, Çağla Özavcı, Umur Yiğit Vanlı ve Türkü Turan yer alıyor. Bir çok genç oyuncunun yanı sıra başarılı usta oyuncuları da Acı Aşk oyuncuları arasında göreceğiz. Son dönemlerin en iddialı dizilerinden birisi olacak Acı Aşk bakalım reytinglerde başarılı olabilecek mi?
Acı Aşk 2. Tanıtım Fragmanı izleyin.

Blogger tarafından desteklenmektedir.