Eve Dönüş Dizisi Nerede Çekiliyor?

Eve Dönüş dizisi 7 Ekim çarşamba günü başlıyor.

Geniş oyuncu kadrosu ile dikkat çeken dizi yeni sezonun iddialı dizilerinden biri olacak. Evli ve Öfkeli dizisinin başrollerinde Cansel Elçin ve Dişad Çelebi yer alıyor. Dizide ayrıca Tardu Flordun, İpek Erdem, Feride Çetin, Ayten Uncuoğlu, Burak Demir, Murat Atik, Ümit Olcay, Merve Oflaz, Zeynep Özder, Gülden Dudarık ve Leya Kırşan gibi pek çok sevilen oyuncu rol alıyor.

Değişik konusu ile dikkat çeken dizide, birbirlerini tanımayan ama aynı kaderi yaşamak zorunda kalan Yusuf ile Leyla’nın hikayesini anlatılacak.

Eve Dönüş Dizisi Nerede Çekiliyor?

Eve Dönüş dizisinin çekimlerine geçtiğimiz günlerde İstanbul'da başlandı. Eğlenceli bir set ortamında çalışan oyuncular kısa sürede kaynaşarak samimi bir ortam oluşturdu. İstanbul'da yapılan çekimler için Şile ve çevresi tercih edildi.

Çarşamba akşamları ekrana gelecek olan Eve Dönüş dizisi çetin bir rekabetin içine giriyor. Diriliş Ertuğrul, Poyraz Karayel ve Çilek Kokusu gibi dizilerle reyting yarışına girecek olan Eve Dönüş dizisinin nasıl bir performans sergileyeceği merak konusu.

Blogger tarafından desteklenmektedir.