Kiralık Aşk Hayranlarına Kötü Haber

Kiralık Aşk dizisinin 14. bölümü büyük heyecana sahne oldu.

Her şey çok güzel giderken Neriman Defne'ye yaşadığı aşkın sadece bir oyundan ibaret olduğunu hatırlatır. Bu hatırlatmanın ardından Defne ne yapacağını bilmez. Oyunu devam ettirip Ömer'le evlense anlaşma gereği ayrılmak zorunda kalacak. Anlaşmayı bozarsa bu sefer de Neriman Ömer'e her şeyi anlatacak. Büyük bir ikilemin arasında kalan Defne çareyi Ömer'i terk etmekte bulur.

Ömer eve döndüğünde Defne'nin bıraktığı "Yapamam. Olmaz. Bana kızma ne olur" notu ile karşılaşır. Büyük hayal kırıklığı yaşayan Ömer çılgına döner. Ama ilk şoku atlattıktan sonra Defne'nin peşine düşer ve kapısının öne gelir.
Kiralık Aşk Hayranlarına Kötü Haber

14. bölümün sonunda bunlar yaşanırken izleyiciler merakla 15. bölüm fragmanını beklemeye başladı. Ama 15. bölüm fragmanı yayınlanmayınca izleyiciler büyük hayal kırıklığı yaşadı. Kiralık Aşk hayranlarını üzecek haber bu sabah geldi. Önümüzdeki hafta Kurban Bayram'ı olduğu için Kiralık Aşk dizisi ekrana gelmeyecek. Büyük merakla beklenen 15. bölüm bir hafta aranın ardından 2 Ekim'de ekrana gelecek.

İşte Defne'nin o zor kararı verdiği an:

Blogger tarafından desteklenmektedir.