Kara Sevda Nihan - Neslihan Atagül Kimdir?

Neslihan Atagül yeni bir aşk hikayesiyle yeniden ekranlarda.

Star TV'nin merakla beklenen yeni dizisi Kara Sevda Ekim'de izleyicilerle buluşmaya hazırlanıyor. Kara Sevda dizinin başrolünde Neslihan Atagül yer alılıyor. Güzel oyuncuya başrolde Burak Özçivit eşlik ediyor. İkili Kara Sevda dizisinde mücizevi bir aşkın kahramanları olan Nihan ve Kemal karakterlerine hayat verecek.

Kara Sevda dizisinin Eylül'ün ilk haftasından itibaren çarşamba akşamları ekrana gelmesi bekleniyor.
Kara Sevda Nihan Kimdir?

Kara Sevda dizisindeki Nihan karakterini Neslihan Atagül canlandırıyor. Zengin bir ailenin kızı olan Nihan neşeli ve hayat dolu bir kızdır. Paraya önem vermeyen Nihan içinde bulunduğu sosyete hayatına hep mesafeli durmuştur. Nihan'ın hayatı tesadüfen karşılaştığı Kemal'i tanıdıktan sonra değişir. Ailesinin tek umudu olan Kemal üniversite öğrencisidir. Okuyup maden mühendisi olacak ve ailesine sahip çıkacaktır. Nihan'la Kemal'in tesadüfen geçekleşen karşılaşmaları ilk görüşte aşka dönüşür.

Nihan'la Kemal zorluklarla dolu bir aşkın içine düşerler.

Neslihan Atagül Kimdir?

20 Ağustos 1992 doğumlu olan Neslihan Atagül ilk olarak Yaprak Dökümü dizisinde rol aldı. 2006'ta çocuk yaşta başladığı oyunculuk kariyerini 5 sezon Yaprak Dökümü'nde sürdürdü. Daha sonra rol aldığı Hayat Devam Ediyor dizisinde ve ardından da başrolde yer aldığı Fatih Harbiye dizisi ile bütün dikkatleri üzerine çekti. Kara Sevda dizisi ile yeniden ekranlara dönen güzel oyuncuya yakışıklı oyuncu Burak Özçivit eşlik ediyor.

Blogger tarafından desteklenmektedir.