Eve Dönüş Dizisi Oyuncu Kadrosu, Hikayesi ve Nerede Çekiliyor?

ATV'nin yeni sezonda ekrana gelecek olan dizilerinden biri olan Eve Dönüş'ün kadrosu fotoğraf çekimi için ilk kez bir araya geldi.

Eve Dönüş oyuncuları ilk kez toplu halde kamera karışına geçerken neşeli anlar yaşandı. Dizinin başrollerinde Cansel Elçin, Dilşad Çelebi, Tardu Flordun, Edip Saner, İpek Erdem, Feride Çetin ve Ayten Uncuoğlu  gibi pek çok sevilen oyuncu yer alıyor.

Yönetmen koltuğunda Kartal Çidamlı'nın oturduğu Eve Dönüş dizisinin senaryosunu ise Ahmet Saatçioğlu kaleme alıyor. Dizinin yapımcılığını ise Kertenkele ve Huzur Sokağı gibi sevilen dizilere imza atan Yalçın Şen üstleniyor.

Eve Dönüş Oyuncuları / Oyuncu Kadrosu


Cansel Elçin - Yusuf
Dilşad Çelebi - Leyla
Merve Oflaz - İpek
Tardu Flordun - Kürşat
Edip Saner - Vedat
Leyla Kırşan - Elif
İpek Erdem - Canan
Feride Çetin - Sevda
Ayten Uncuoğlu - Hacer
Burak Demir - Derviş
Murat Atik - Cengizhan
Ümit Olcay - Oflaz
Zeynep Özder - Pınar
Gülden Dudarık - Meryem
Ali Başar - Halil
Efe Deprem - Ökkeş
Gamze Dar - Mehtap
Şeyda Terzioğlu - Ayşegül

Eve Dönüş Konusu / Hikayesi


Yusuf balıkçılık yapan ve ailesi ile birlikte yaşayan kendi halinde bir adadır. Leyla ise zengin bir ailenin kızıdır. Yusuf ile Leyla birbirlerini tanımadan önce mutlu ve mesut bir şekilde hayatlarını sürdürmekteydiler. Başlarına gelen korkunç olay Yusuf ile Leyla'nın yollarını kesiştirir. Yusuf ve Leyla'nın artık tek amaçları vardır. Hayatlarını yaşanmaz hale getiren kişilerden intikam almak.

Eve Dönüş Dizisi Ne Zaman Hangi Kanalda?

Çekimlerine yeni başlanan Eve Dönüş dizisinin yayın tarihi henüz belli değil. Dizinin yakında ATV'de ekrana gelmesi bekleniyor.

Eve Dönüş Dizisi Nerede Çekiliyor?


ATV'nin merakla beklenen yeni dizisi Eve Dönüş Çengelköy'de bulunan ahşap bir konakta çekiliyor.

Blogger tarafından desteklenmektedir.