Bir Deniz Hikayesi Reyhan - Başak Parlak Kimdir?

Yeni sezonun en dikkat çeken dizilerinden biri olan Bir Deniz Hikayesi 15 Eylül Salı akşamı Kanal D'de başlıyor.

Bir Deniz Hikayesi dizisinin başrollerinde güzel oyuncu Begüm Birgören ve yakışıklı oyuncu Emre Kızılırmak yer alıyor. Dizinin en dikkat çeken oyuncusu ise hiç şüphesiz küçük oyuncu Emir Berke Zincidi olarak öne çıkıyor. Bir Deniz Hikayesi oyuncu kadrosunda ayrıca Ozan Çobanoğlu, Başak Parlak, Simay Tuna Küçük, Cevdet Arıcılar, Caner Kurtaran ve Nihal Koldaş gibi pek çok sevilen oyuncu rol alıyor.

Güzel oyuncu Başak Parlak Bir Deniz Hikayesi dizisinde Rehhan karakterini canlandıracak.

Bir Deniz Hikayesi Reyhan Kimdir?


Reyhan, Hakan'ın ortağı olan Ahmet'in kız kardeşidir. Deniz'i çok seven Reyhan adeta bir anne gibi ona sahip çıkar. Deniz öldüğünü sandığı annesinin özlemini Reyhan'la gidermeye çalışır. Reyhan'ı çok seven Deniz babasının Reyhan'la evlenmesini de çok ister.

Başak Parlak Kimdir?


Başak Parlak 3 Kasım 1989'da Tekirdağ'ın Şarköy ilçesinde dünyaya geldi. Genç yaşına rağmen onlarca dizide rol alan güzel oyuncu  başarılı performansı ile göz dolduruyor. Sırlar Dünyası, Büyük Buluşma, Gümüş, Doktorlar, Papatyam, Yamak Ahmet ve Bugünün Saraylısı gibi pek çok dizide rol aldı. Son olarak ise ATV'de yayınlanan Sevdam Alabora dizisinde Elçin Sangu ve Kadir Doğulu ile birlikte rol aldı. Bir Deniz Hikayesi dizisi ile yeniden kamera karşısına geçen güzel oyuncu Reyhan karakteri ile izleyici karşısına çıkacak.

Blogger tarafından desteklenmektedir.