Survivor 2016 Ne Zaman Başlayacak? Kimler Olacak?

Türkiye'de en çok izlenen yarışma programlarından biri olan Survivor 11. sezonu ile 2016'da tekrar ekranlarda olacak. Bir çok farklı kanalda yayınlanan programın yapımcılığını ve sunuculuğunu yine Acun Ilıcalı yapacak. Survivor 2015'de olduğu gibi 2016'da da TV8'de ekrana gelecek.

Survivor 2016'ya Başvurular Başladı


Survivor 2016'da yarışmak isteyenler şimdiden başvuru yapmaya başladı bile. Gönüllüler takımında yer almak isteyen yarışmacı adayları TV8'in internet sitesine girerek başvurularını yapabilirler.

Survivor 2016 Ünlüler Takımında Kimler Olacak?


Survivor 2016'da yarışacak isimler yavaş yavaş netletmeye başlıyor. Survivor 2016 ünlüler takımı için adı geçen ilk isim ünlü sanatçı Seda Sayan'ın oğlu Oğulcan Engin oldu. Oğulcan Engin'in Survivor'da yarışmasına kesin gözü ile bakılıyor. Yarışma için ismi geçen diğer bir isim ise ünlü dansçı Tuğba İldiz. Son olarak ise ünlü oyuncu Gamze Topuz'un da Survivor 2016'nın kadrosunda yer alması bekleniyor. Ünlüler takımında yarışacak diğer isimler ise henüz netlik kazanmadı.

Survivor 2016 Ne Zaman Başlayacak?


Survivor 2016'nın Ocak aynın son haftası ya da Şubat'ın ilk haftası başlaması bekleniyor. Suvivor'ın yeni sezona erken başlayacağı ve daha uzun süreceği öğrenildi.

Blogger tarafından desteklenmektedir.