Mayıs Kraliçesi Dizisi Oyuncuları ve Konusu - Show TV

Güzel oyuncu Yağmur Tanrısevsin'in yeni dizisi Mayıs Kraliçesi yakında Show TV'de ekrana gelecek.

Güney Kore'de yayınlanan ve büyük ilgi ile takip edilen May Queen dizisinin Türkiye uyarlaması olacak Mayıs Kraliçesi dizisinin senaryosunu Emre Kavuk kaleme alacak. Genç senarist Emre Kavuk daha önce de Doksanlar ve Öğretmen Kemal gibi dizilerin senaryolarını kaleme almıştı. Dizinin yönetmenliğini ise Kutsal Damacana filmlerinin de yönetmenliğini yapan Korhan Bozkurt yapacak. Dizinin yapımcılığını ise Birol Güven üstlenmiş durumda.

Mayıs Kraliçesi Oyuncuları


Mayıs Kraliçesi dizisinin başrolünde güzel oyuncu Yağmur Tanrısevsin yer alıyor. Son olarak TV8'de yayınlanan Bana Baba Dedi dizisinde rol alan güzel oyuncu dizinin yayından kaldırılmasının ardından vakit kaybetmeden Mayıs Kraliçesi dizisi ile anlaştı. Çekimlerine önümüzdeki günlerde başlanacak olan dizide Yağmur Tansırsevsin'e başrolde Ahmet Olgun Sünear'in eşlik edeceği gelen haberler arasında. Kadroda yer alacak diğer isimler ise henüz netlik kazanmadı.

Mayıs Kraliçesi Konusu / Hikayesi


Mayıs Kraliçesi dizisi Güney Kore'de yayınlanan May Queen dizisinin Türkiye uyarlaması olacak. Dizinin ana karakteri olan ve tersanede kaynakçılık yapan Nehir karakterini Yağmur Tanrısevsin canlandıracak. Güzel oyuncu canlandıracağı Nehir karakteri için saçlarını kestirip siyaha boyadı. Ayrıca dizide kaynakçı kızı canlandıracağı için kaynak yapma eğitimi de aldı.

Mayıs Kraliçesi dizisinin ne zaman ekrana geleceği ise henüz belli değil.

Blogger tarafından desteklenmektedir.