İşte Benim Stilim All Star Yarışmacıları Kimler?

İşte Benim Stilim 4. sezon da izleyicilerin karşısına seçme bir yarışmacı kadrosu ile çıkacak. Daha önceki 3 sezonda yarışmış ve öne çıkmış yarışmacılardan seçilecek olan İşte Benim Stilim All Star yarışmacıları hangi isimlerden oluşacak ve kimler All Star kadrosunda yer alacak konusu artık netleşti. 31 Ağustos 2015 günü başlayacak olan yarışmada 3 senenin en iyi isimleri yarışacak.
Yarışmaya çok kısa bir süre kala herkesin merakla beklediği yarışmacı kadrosuda netleşti. Kısa bir zaman sonra bir birinden iddialı yarışmacıları İşte Benim Stilim podyumlarında boy gösterirken ve stillerini konuştururken izleyeceğiz.

Haftaiçi hergün TV8 ekranlarına gelecek olan İşte Benim Stilim All Star bu sezon kıyasıya bir rekabete sahne olacak. Tüm sezonların en iyi yarışmacıları stillerini jüriye beğendirebilmek için ve en iyinin de iyisi olabilmek için podyumda ter dökecek. Bu sezon yeni kurallar ve daha büyük ödüller için yarışacak olan kızların işleri artık çok daha zor olacak. İşte Benim All Star yarışmacılarına biraz yakından bakalım;

İşte Benim Stilim All Star Yarışmacıları, İşte Benim Stilim All Star Kadrosunda Kimler Var?

Emel Özkızıltaş
Ayşegül Melisa Doğan
Özden Cerrahoğlu

Gülay Hançer

Ayşenur Balcı

Nur Bozar

Gizem Güler

Özlem Özden

Tuğçe Erişçi

Zeynep Öztürk

İlbige Uzun

Aycan-Nurcan Şencan

Sara Koçoğlu

Almila Kuruoğlu

Nazlı Hamarat

Ezgi Baylarİşte Benim Stilim All Star Fragman


xxxx

Blogger tarafından desteklenmektedir.