Tatlı Küçük Yalancılar Oyuncuları ve Konusu - Star TV

Yazın en dikkat çeken dizilerinden biri olan Tatlı Küçük Yalancılar çok yakında Star TV'de ekrana gelecek. Bir Amerikan dizisi olan Pretty Little Liars'ın ülkemize uyarlanmış hali olan Tatlı Küçük Yalancılar'da Bensu Soral,Beste Kökdemir, Büşra Develi, Melisa Şenolsun ve Dilan Çiçek Deniz gibi genç oyuncular rol alıyor. Dizide bir yıl önce kaybettikleri arkadaşları hakkında mesajlar alan dört arkadaşın gerçeğe ulaşmak için giriştikleri macera dolu serüven anlatılıyor. Dizinin senaryosu Elif Usman Ergüden tarafından kaleme alınıyor. Yönetmen koltuğunda ise Cem Karcı oturuyor.

Tatlı Küçük Yalancılar Oyuncuları / Oyuncu Kadrosu


Bensu Soral - Aslı
Büşra Develi - Selin
Melisa Şenolsun - Hande
Dilan Çiçek Deniz - Ebru
Beste Kökdemir - Açelya
Merve Çağıran - Janset


Tatlı Küçük Yalancılar Konusu / Hikayesi


Aslı, Selin, Açelya, Hande ve Ebru çok iyi anlaşan yakın arkadaştırlar. Felekten bir gece geçirmek için buluşan beş arkadaş unutamayacakları bir eğlenceye imza atarlar. Ama geceye damga vuran ve asla unutmayacakları başka bir olay daha yaşanır. Gecenin sonunda Açelya gizemli bir şekilde ortadan kaybolur. Açelya'nın ortadan kayboluşunun şokunu yaşayan dört arkadaş uzun süre bir araya gelmez. Aradan bir yıl geçer ve kızların dördü de gizemli mesajlar almaya başlar. Sadece Açelya'nın bileceği konular hakkındaki bu mesajlar dört arkadaşı yeniden bir araya getirir. Mesajların kaynağını merak eden kızlar sununu bilmedikleri bir gizemin içine doğru sürüklenmeye başlar.

Tatlı Küçük Yalancılar Dizisi Ne Zaman? / Hangi Gün?


Tatlı Küçük Yalancılar dizisinin yayın tarihi belli oldu. Tatlı Küçük Yalancılar son bölümleri ile 6 Temmuz'dan itibaren Pazartesi akşamları Star TV'de ekrana gelecek.

Blogger tarafından desteklenmektedir.