Tatlı Küçük Yalancılar Aslı - Bensu Soral Kimdir?

Güzel oyuncu Bensu Soral, Tatlı Küçük Yalancılar dizisi ile yeniden ekranlarda. Son olarak Kanal D'de yayınlanan Boynu Bükükler dizisinde rol alan genç oyuncu dikkatleri üzerine çekmişti. Daha önce Kösem Sultan'da rol alacağı konuşuluyordu ancak Kösem Sultan rolünün Beren Saat'e verilmesi ile bu söylentiler son bulmuştu. Bensu Soral Tatlı Küçük Yalancılar dizisinde Büşra Develi, Melisa Şenolsun, Dilan Çiçek Deniz, Beste Kökdemir ve Merve Çağıran gibi genç oyuncularla birlikte rol alacak.

Tatlı Küçük Yalancılar Aslı Kimdir?


Aslı ve arkadaşları eğlenmek için bir pijama partisi düzenler. Çılgınlar gibi eğlenen kızlar gecenin sonunda hiç beklemedikleri bir sorunla karşılaşır. Kızlardan biri olan Açelya habersizce ortadan kaybolur. Kaybolan arkadaşlarını hiçbir yerde bulamayan kızlar dağılır. O geceden sonra bir daha görüşmeyen kızalar olaydan bir yıl sonra tekrar bir araya toplanırlar. Kızların bir araya toplanmasının sebebi cep telefonlarına gelen gizemli mesajlardır. Sadece Açelya'nın bilebileceği sırlarla ilgili mesajlar alan kızlar bu mesajların kim tarafından geldiğini öğrenebilmek için harekete geçer.

Tatlı Küçük Yalancılar Bensu Soral Kimidir?


Bensu Soral, 1991'de Bursa'da dünyaya geldi. Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Grafik Tasarım Bölümü öğrencisi olan Soral özel olrak oyunculuk eğitimi alıyor. İlk olarak 2012'de yayınlanan Yol Ayrımı dizisinde Ahmet Uğurlu, Engin Altan Düzyatan ve Dolunay Soysert gibi oyuncularla birlikte rol aldı. Daha sonra ise ATV'de yayınlanan Vicdan dizisinde rol aldı. Son olarak ise Kanal D'de ekrana gelen lise dizisi Boynu Bükükler'de başarılı bir performans sergiledi. Boynu Bükükler'de Miray karakterini canlandıran genç oyuncu dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Adı Kösem Sultan rolü içinde anılan genç oyuncu Tatlı Küçük Yalancılar dizisi ile anlaştı. Bensu Soral, Tatlı Küçük Yalancılar dizisinde Aslı karakterini canlandıracak.

Tatlı Küçük Yalancılar Aslı (Bensu Soral) Fotoğrafları


Blogger tarafından desteklenmektedir.