Sen Benimsin Dizisi Oyuncuları ve Konusu - Fox TV

Yeni dizi Sen Benimsin, çok yakında Fox TV'de ekrana gelecek. Dizinin başrollerinde yakışıklı şarkıcı Gökhan Keser ve güzel oyuncu Rüveyda Öksüz yer alıyor. Gökhan Keser, Sen Benimsin dizisinde zengin bir ailenin çocuğu olan Ejder karakterini canlandırıyor. Rüveyda Öksüz ise Ejder'in aşık olduğu fakir kız Nağme'yi canlandırıyor. Ejder ailesini karşına alarak Nağme ile evlenmek ister. Ailesi ise ne pahasına olursa olsun bu evliğiği engellemeye kararlıdır.

Sen Benimsin Dizisi Oyuncuları


Sen Benimsin dizisinin başrollerinde ünlü şarkıcı Gökhan Keser ve güzel oyuncu Rüveyda Öksüz rol alıyor. genç şarkıcı Gökhan Keser daha önce de Cennet Mahallesi ve Selena gibi dizilerde rol almıştı. Güzel oyuncu Rüveyda Öksüz ise ilk olarak Show TV'de yayınlanan Ezra isimli dizide rol almıştı. Dizide ayrıca Dila Danışman, Musa Çiçek, Burak Sergen, Seda Akman, Ruhi Sarı, Güven Hokna, Umay Anadolu Kaboğlu, Beste Yelken, Gizem Denizci, Birsen Dürüllü ve Mesut Özkeçeci gibi oyuncular da rol alıyor.

Sen Benimsin Dizisi Konusu


Bursalı zengin bir ailenin çocuğu olan Ejder paraya önem vermeyen bir gençtir. İyi bir eğitim aldıktan sonra askerliğini yapmak için kışlanın yolunu tutar. Askerlikten sonra ailesinin şirketinde çalışmaya başlayan Ejder iş icabı İstanbul'a gider. Hiç hesapta olmayan bir şekilde Nağme ile karşılaşır. Nağme'ye aşık olan Ejder ani bir kararla evlenir. Ailesine haber vermeden Nağme ile evlenen Ejder eşini de yanına alarak Bursa'ya döner. Zengin olduğunu Nağme'den gizleyen Ejder'in sırları Bursa'ya dönünce ortaya çıkar. Ejder'in zengin bir ailenin oğlu olduğunu öğrenen Nağme büyük bir şok yaşar. İlk şoku atlattıktan sonra bu duruma alışmaya başlar. Ama Ejder'in ailesi bu duruma Nağme kadar çabuk alışamaz ve bu evliliğe karşı çıkar. Asıl hikaye bundan sonra başlar.
İlk gelen haberlere göre Sen Benimsin dizisi 19 Haziran'dan itibaren cuma akşamları ekrana gelecek.
Sen Benimsin Dizisi, Sen Benimsin Oyunucu Kadrosu, Sen Benimsin Dizsinin Oyuncuları,Sen Benimsin Konusu ve Hikayesi,Sen Benimsin Ne Zaman?,Sen Benimsin Hangi Kanalda?, Sen Benimsin Dizisi Fotoğrafları ve Resimleri, Gerçek Adı, Gerçek İsmi, Sen Benimsin , Sen Benimsinin Oyuncuları, Sen Benimsindeki Oyuncu, Sen Benimsin Oyuncuları

Blogger tarafından desteklenmektedir.