O Aşk Benim Dizisi Oyuncuları ve Konusu - Fox TV

Sevilen diziler sezon finali yapmaya hazırlanırken onlardan boşalan yerleri yaz dizileri dolduracak. Yeni başlayacak olan dizilerden biri olan O Aşk Benim, Haziran'da Fox TV'de ekrana gelecek. Dizinin başrollerinde yakışıklı şarkıcı Gökhan Keser ve güzel oyuncu Rüveyda Öksüz yer alıyor. Gökhan Keser, O Aşk Benim dizisinde zengin bir ailenin çocuğu olan Ejder karakterini canlandırıyor. Rüveyda Öksüz ise Ejder'in aşık olduğu fakir kız Nağme'yi canlandırıyor.

O Aşk Benim Dizisi Oyuncuları


O Aşk Benim dizisinin başrollerinde ünlü şarkıcı Gökhan Keser ve güzel oyuncu Rüveyda Öksüz rol alıyor. genç şarkıcı Gökhan Keser daha önce de Cennet Mahallesi ve Selena gibi dizilerde rol almıştı. Güzel oyuncu Rüveyda Öksüz ise ilk olarak Show TV'de yayınlanan Ezra isimli dizide rol almıştı. Dizide ayrıca Güven Hokna, Seda Akman, Ruhi Sarı ve Ekin Türkmen gibi oyuncular da rol alıyor.


O Aşk Benim Dizisi Konusu


Bursalı zengin bir ailenin çocuğu olan Ejder paraya önem vermeyen bir gençtir. İyi bir eğitim aldıktan sonra askerliğini yapmak için kışlanın yolunu tutar. Askerlikten sonra ailesinin şirketinde çalışmaya başlayan Ejder iş icabı İstanbul'a gider. Hiç hesapta olmayan bir şekilde Nağme ile karşılaşır. Nağme'ye aşık olan Ejder ani bir kararla evlenir. Ailesine haber vermeden Nağme ile evlenen Ejder eşini de yanına alarak Bursa'ya döner. Zengin olduğunu Nağme'den gizleyen Ejder'in sırları Bursa'ya dönünce ortaya çıkar. Ejder'in zengin bir ailenin oğlu olduğunu öğrenen Nağme büyük bir şok yaşar. İlk şoku atlattıktan sonra bu duruma alışmaya başlar. Ama Ejder'in ailesi bu duruma Nağme kadar çabuk alışamaz ve bu evliliğe karşı çıkar. Asıl hikaye bundan sonra başlar.

O Aşk Benim Dizisi, O Aşk Benim Oyunucu Kadrosu, O Aşk Benim Dizsinin Oyuncuları, O Aşk Benim Konusu ve Hikayesi, O Aşk Benim Ne Zaman?, O Aşk Benim Hangi Kanalda?, O Aşk Benim Dizisi Fotoğrafları ve Resimleri, Gerçek Adı, Gerçek İsmi, O Aşk Benim , Mutluluğun Oyuncuları, O Aşk Benimdeki Oyuncu, O Aşk Benimin Oyuncuları

Blogger tarafından desteklenmektedir.