Kiralık Aşk Defne - Elçin Sangu Kimdir?

Star TV'nin yeni dizisi Kiralık Aşk çok yakında ekrana gelecek. Dizinin başrollerinde güzel oyuncu Elçin Sangu ile yakışıklı oyuncu Barış Arduç yer alıyor. Elçin Sangu son olarak ATV'de yayınlanan Sevdam Alabora isimli dizide Kadir Doğulu ile birlikte rol almıştı. Sevdam Alabora beklenen ilgiyi görmeyince kısa sürede ekrana veda etmişti. Kiralık Aşk dizisi ile yeniden kamera karşısına geçen Elçin Sangu, Defne isimli garson kızı canlandıracak.

Kiralık Aşk Defne Kimdir?


Kiralık Aşk dizisindeki Defne karakterine Elçin Sangu hayat veriyor. Bir kafede garsonluk yapan Defne tam her şeyden ümidini kesmişken hiç ummadığı bir fırsatla karşılaşır. Kendisine teklif edilen aşk oyununu kabul eden Defen zengin bir iş adamını kendine aşık etmeye çalışacaktır. Bu aşk oyununun en can alıcı noktasi ise Defne'nin gerçekten aşık olduğu adamın aşk oyununda Defne'ye yardımcı olmasıdır. İçinden çıkılmaz karışık bir aşk üçgenine dönüşen bu oyunun sonu nereye varacak? Bu sorunun cevabını diziyi izleyince hep beraber öğreneceğiz.

Elçin Sangu Kimdir?


11 Temmuz 1988'de İstanbul'da dünyaya gelen genç oyuncu Mersin Üniversitesi'nde Opera eğitimi aldıktan sonra Yeditepe Üniversitesi'nde tiyatro eğitimi almaya başladı. Tiyatro eğitimini yarıda bırak müzikle ilgilenen Elçin Sangu tekrar özel bir tiyatroda eğitim gördü. Bu eğitimden sonra oyunculuk alanında ilerlemeye karar veren Sangu dizilerde rol almaya başladı. Güzel oyuncu ilk olarak Aşk Kaç Beden Giyer dizisinde rol aldı. Daha sonra 2013'de çekilen Bir Aşk Hikayesi dizisinde Eda Çağlar rolü ile dikkatleri üzerine çekti. Geçtiğimiz yıl da Kurt Seyid ve Şura dizisinde Güzide karakterini canlandıran genç oyuncu başarılı performansı ile kendini kanıtlamış oldu. Son olarak ATV'de yayınlanan Sevdam Alabora dizisinde rol aldı. Bakır rengi saçlarıyla ve kahverengi gözleri ile dikkat çeken güzel oyuncunun boyu 1:67'dir.
Etiketler: Kiralık Aşk Defne Kimdir? Kiralık Aşkdaki Defnenin Gerçek Adı Ne? Kiralık Aşk Defne Gerçek Hali, Kiralık Aşk Defne Saç Rengi, Elçin Sangu Kimdir? Elçin Sangu Biyografisi, Elçin Sangu instagram Adresi, Elçin Sangu Twitter Adresi, Elçin Sangu Dizileri, Elçin Sangu Kaç Yaşında? Elçin Sangu Fotoğrafları, Elçin Sangu Resimleri, Elçin Sangu Kiralık Aşk, Elçin Sangurun Boyu Kaç? Elçin Sangu Nereli?

Blogger tarafından desteklenmektedir.