İşte Benim Stilim 1 Mayıs Kim Elendi?

İşte Benim Stilim eleme gecesi ile 1 Mayıs Cuma akşamı TV8 ekranlarında yine süprizlerle dolu olacak. Ekranların en tarz programı Nur Yerlitaş, İvana Sert ve Kemal Doğulunun jüri üyeliğinde, Öykü Serter'in sunumuyla son hız devam ediyor. İşte Benim Stilim de haftalar ilerledikçe yarışmacılar arasındaki kavga ve rekabette tırmanıyor. Yarışmacı kızlar bir birlerini kıyasıya eleştiriyor ve çok ateşli kavgalar  yaşanıyor. Bakalım bu haftaki eleme gecesinde hangi yarışmacı İşte Benim Stilim'e veda edecek.
İşte Benim Stilim 1 Mayıs

İşte Benim Stilim 1 Mayıs Eleme Gecesi konuk jürisi ise ünlü Türkücü Mahmut Tuncer olacak. Sevilen Türküleriyle geceye renk katacak olan sanatçı bir birinden güzel eserleri seslendirecek. Yarışmanın bu haftaki konsepti ise Nostalji olacak.

İşte Benim Stilim yeni bölümü 22.15'te TV8 ekranlarında başlayacak. Yarışmaya veda edecek isim ise oylama sonucunda belli olacak. İşte benim stilim elenen yarışmacı Elçin Kayadibi oldu.
İşte Benim Stilim 1 Mayıs Kim Elendi, İşte Benim Stilim 1 Mayıs Eleme Gecesi izle, İşte Benim Stilim Mahmut Tuncer, İşte Benim Stilim 01.05.2015 Tv8, İşte Benim Stilim Elenen Yarışmacı Kim, Elçin Kayadibi Elendi Mi

Blogger tarafından desteklenmektedir.