İlişki Durumu Karışık Dizisi Oyuncuları ve Konusu - Show TV

Fabrika Kızı ve Ne Münasebet gibi iddialı dizileri ile yaza hızlı bir giriş yapan Show TV hız kesmeden ataklarına devam ediyor. Show TV'nin yaz sezonu için hazırladığı bir diğer dizi de İlişki Durumu Karışık oldu. Çekimlerine geçtiğimiz günlerde başlanan dizinin başrollerini Eda Ece, Berk Oktay ve Pamir Pekin gibi oyuncular birlikte paylaşıyor. Son olarak TRT'de yayınlanan Beni Böyle Sev dizisinde rol alan güzel oyuncu Eda Ece kısa bir aradan sonra yeniden kamera karşısına geçiyor.

Çekimlerine yeni başlanan İlişki Durumu Karışık dizisi çok yakında Show TV'de izleyicilerle buluşacak.

İlişki Durumu Karışık Oyuncuları


İlişki Durumu Karışık oyuncu kadrosu ağırlıklı olarak gençlerden oluşuyor. Dizinin başrollerinde Pis Yedili dizisindeki Cimbom karakteri ile ünlenen güzel oyuncu Eda Ece yer alıyor. Eda Ece'ye eşlik edecek oyuncular arasında Berk Oktay ve Gönül İşleri dizisindeki Kemal rolü ile dikkatleri üzerine çeken yakışıklı oyuncu Pamir Pekin de yer alıyor. Dizide ayrıca Seren Şirince, Mert Türkoğlu ve Özlem Öçalmaz gibi sevilen oyuncular da rol alıyor.

İlişki Durumu Karışık Oyuncu Kadrosu


Eda Ece - Elif
Berk Oktay - Can
Pamir Pekin - Murat
Seren Şirince - Ayşegül
Mert Türkoğlu - Efe
Özlem Öçalmaz - Ece

İlişki Durumu Karışık Konusu - Hikayesi


Romantik komedi tarzındaki İlişki Durumu Karışık dizisinde aşk, nefret, kıskançlı ve romantizm bir arada olacak. Can genç ve yakışıklı bir oyuncudur. Can, Elif'e aşıktır. Ama Elif'in gözü Murat'tan başkasını görmez. Murat ise Elif'i kardeşi gibi görmektedir. Can aşkına karşılık alamayınca tesadüfen hayatına giren Ayşegül'le kağıt üstünde kalacak bir evlilik yapar.

Blogger tarafından desteklenmektedir.