Evlilik Oyunu Dizisi Oyuncuları ve Konusu - Star TV

Yaz aylarına oldukça sıkı hazırlanan Star TV Çilek Kokusu ve Evlilik Oyunu dizileri ile çok iddialı. Haziran'da ekrana gelecek olan Evlilik Oyuncu dizisinin başrollerinde genç oyuncular Barış Arduç ve Elçin Sangu yer alıyor. Romantik komedi tarzındaki dizi uzun yaz gecelerine renk katacak.

Evlilik Oyunu Dizisi Oyuncuları - Oyuncu Kadrosu


Romantik komedi tarzındaki Evlilik Oyunu dizisinin başrollerinde genç oyuncu Barış Arduç'la güzel oyuncu Elçin Sangu birlikte rol alıyor. İki oyuncu da son dizilerinde büyük hayal kırıklığı yaşamıştı. Elçin Sangu'nun rol aldığı Sevdam Alabora dizisi kısa sürede final yapmıştı. Yakışıklı oyuncu Barış Arduç'un rol adlığı Racon dizisi de aynı şekilde kısa sürede yayından kaldırılmıştı.


Barış Arduç Kimdir?
Barış Arduç, 9 Ekim 1987'de dünyaya geldi. Dizi oyunculuğuna başlayalı çok olmasa da kısa sürede kendini kanıtladı. Dizi oyunculuğuna Küçük Hanımefendi dizisi ile başlayan genç oyuncu sergilediği başarılı performansla dikkatleri üzerine çekti. Başarılı oyunculuğunu Benim İçin Üzülme ve Bugünün Saraylısı dizilerinde de sergileyince film teklifleri almaya başladı. Barış Arduç geçtiğimiz yıl Deliha ve Sadece Sen gibi sinema filmlerinde rol aldı.

Elçin Sangu Kimdir?
11 Temmuz 1988'de İstanbul'da dünyaya gelen genç oyuncu Mersin Üniversitesi'nde Opera eğitimi aldıktan sonra Yeditepe Üniversitesi'nde tiyatro eğitimi almaya başladı. Tiyatro eğitimini yarıda bırak müzikle ilgilenen Elçin Sangu tekrar özel bir tiyatroda eğitim görür. Bu eğitimden sonra oyunculuk alanında ilerlemeye karar veren güzel oyuncu dizilerde rol almaya başlar. Elçin Sangu ilk olarak Aşk Kaç Beden Giyer dizisinde rol aldı. Daha sonra 2013'de çekilen Bir Aşk Hikayesi dizisinde Eda Çağlar rolü ile dikkatleri üzerine çekti. Geçtiğimiz yıl da Kurt Seyid ve Şura dizisinde Güzide karakterini canlandıran genç oyuncu başarılı performansı ile kendini kanıtlamış oldu.

Evlilik Oyunu Dizisi  Konusu - Hikayesi


Başrollerinde Elçin Sangu ve Başrış Arduç'un yer adlığı Evlilik Oyunu dizisi romantik komedi tarzında olacak. Genel konusu hakkında net bir bilgi bulunmuyor. Ama dizinin isminden de anlaşılacağı üzeri Elçin Sangu ile Barış Arduç'un karı koca rolünde izleyeceğiz.

Evlilik Oyunu Dizisi, Evlilik Oyunu Oyunucu Kadrosu, Evlilik Oyunu Dizsinin Oyuncuları, Evlilik Oyunu Konusu ve Hikayesi, Evlilik Oyunu Ne Zaman?, Evlilik Oyunu Hangi Kanalda?, Evlilik Oyunu Dizisi Fotoğrafları ve Resimleri, Gerçek Adı, Gerçek İsmi, Evlilik Oyunu , Mutluluğun Oyuncuları, Evlilik Oyunu Elçin Sangu, Evlilik Oyunu Barış Arduç

Blogger tarafından desteklenmektedir.