Emrah'a Yeni Dizisinde Rekor Ücret!

Uzun zamandır ekranlardan uzak olan şarkıcı Emrah yeni dizisiyle bir rekora imza atacak. Türkiye'nin en çok kazanan oyuncuları Kıvanç Tatlıtuğ ve Halit Ergenç'i bile geride bırakarak bölüm başı 120 Bin TL'lik rekor bir ücrete imza attı.

Bir zamanlar yaptığı şarkılarla ve oynadığı dizilerle döneme damgasını vuran şarkıcı Emrah, uzun sürelerdir ekranlarda boy göstermiyordu. Son olarak bir yiyecek firmasının reklam filminden dudak uçuklatan bir ücret alan Emrah, yeni bir dizi teklifiyle de adından söz ettirdi. Emrah yeni oynayacağı dizi için Türkiye'nin en çok aranan erkek dizi oyuncularından Halit Ergenç ve Kıvanç Tatlıtuğ gibi isimleri bile geride bırakarak tam 120 Bin TL'lik rekor bir ücrete anlaştı. Emrah yeni dizisi için bölüm başına 120 Bin TL ücret alacak. Bu ücret Türk oyuncular için rekor sayılabilecek kadar yüksek.
Emrah'ın Yeni Dizisi

Uzun süredir gelen tüm dizi tekliflerini geri çeviren Emrah, sonunda anlaştığı bir yapımcıyla rekor kıran bir ücrete imza attı. Halit Ergenç'in 60 Bin TL, Kıvanç Tatlıtuğ'un 70 Bin TL bölüm başı ücret aldığı bilinirken, Emrah'ın alacağı ücret neredeyse bu oyuncuların 2 katı olacak. Bakalım oyuncular arasında bu haber ne gibi bir polemik yaratacak.

Sanattan daha çok ticaretle ilgilenen  ve zaman zaman cimriliği ile haberlere konu olan Emrah, oğlu Elyasa'yı dünyaya getiren hanımı Sibel Hanım'a geçtiğimiz ay büyük bir sürpriz yaparak BMW 218 marka bir Otomobil hediye etmiş ve magazin gündemine oturmuştu. Emrah'ın rol alacağı dizi hangi kanalda yayınlanacağı ve kimlerle oynayacağı ise henüz belli değil.
Emrah'ın Dizisi, Emrah Yeni Dizisi, Emrah Dizi Ücreti, Emrahın Rekor Dizi Ücreti

Blogger tarafından desteklenmektedir.