Çilek Kokusu Aslı - Demet Özdemir Kimdir?

Star TV'nin yaz ayları için hazırladığı Çilek  Kokusu dizisinin çekimlerine başlandı. Romantik komedi tarzındaki dizide fakir kız, zengin oğlan hikayesi anlatılacak. Güzel oyuncu Demet Özdemir Çilek Kokusu dizisinde hasta olan annesine bakmak zorunda olan fakir bir kız olan Aslı'yı canlandıracak.

Çilek Kokusu Aslı Kimdir? Gerçek Adı Ne?


Çilek Kokusu dizisindeki Aslı karakterini güzel oyuncu Demet Özdemir canlandırıyor. Babasını küçük yaşta kaybeden Aslı hasta olan annesine bakmak için garsonluk yapmaktadır. Yemek yapmayı seven Aslı ünlü bir pastacı olma hayalleri kurmaktadır. Ama annesinin hastalığı bu hayalinden vazgeçmesine neden olur. Günlerini evle iş arasında geçiren Aslı'nın hayatı Burak'la karşılaşmasıyla hareketlenir. Aslı, zengin ve çapkın bir genç olan Burak'a yüz vermese de ilerleyen zamanlarda ikili arasında bir yakınlaşma kaçınılmaz olacak.

Demet Özdemir Kimidir?


26 Şubat 1992'de Kocaeli'de dünyaya gelen güzel oyuncu Demet Özdemir oyuncu olmadan önce profesyonel olarak dansçılık yapıyordu. Oyunculuk kariyerine Fox TV'de yayınlanan ve kısa sürede büyük başarı kazanan Sana Bir Sır Vereceğim isimli dizide başlayan Demet Özdemir canlandırdığı Aylin karakteri ile hatırı sayılır bir hayran kitlesi edindi. Sana Bir Sır Vereceğim dizisi ile dikkatleri üzerine çeken güzel oyuncu daha sonra Kurt Seyit ve Şura dizisinde ve Tut Sözünü isimli sinema filminde de rol aldı. Başarılı oyunculuğu ile göz dolduran genç oyuncu Çilek Kokusu dizisinde başrolde yer alarak kısa sürede zirveye yükselmiş oldu. Demet Özdemir'in Çilek Kokusu dizisinde nasıl bir performans sergileyeceği büyük merak konusu.
Çilek Kokusu Aslı Kimdir? Çilek Kokusu Aslının Gerçek Adı Ne? Çilek Kokusu Aslının Gerçek İsmi Ne? Çilek Kokusundaki Aslı Kim? Çilek Kokusu Dizisi Aslı, Çilek Kokusu Aslı Kaç Yaşında? Demet Özdemir Kimdir? Demet Özdemir Biyografisi, Demet Özdemir Dizileri, Demet Özdemir Kaç Yaşında? Demet Özdemir Fotoğrafları, Demet Özdemir Resimleri, Demet Özdemir Çilek Kokusu Dizisi, Demet Özdemir Makyajsız Hali

Blogger tarafından desteklenmektedir.