Yılanların Öcü Hatçe - Gözde Çığacı Kimdir?

Show TV'de ekrana gelen Yılanların Öcü dizisine yeni bir oyuncu daha katıldı. Başrollerinde Hande Soral ve Cemal Toktaş'ın rol aldığı diziye geçtiğimiz haftalarda genç oyuncu Aycan Koptur dahil olmuştu. Diziye son katılan isim ise güzel oyuncu Gözde Çığacı oldu. Gözde Çığacı Yılanların Öcü dizisinde Hatçe karakterini canlandıracak.

Yılanların Öcü Hatçe Kimdir? Gerçek Adı Ne?


Yılanların Öcü dizisindeki Hatçe karakterini Gözde Çığacı canlandırıyor. Genç ve güzel bir kız olan Hatçe, görünüşte sessiz ve sakin bir kızdır. Ama elde etmek istediği şeyler için mücadele etmekten çekinmeyecek kadar da cesurdur. Hatçe ilk görüşte aşık olduğu Bayram'ın peşinden ayrılmaz. Bayram için her şeyi göze alan ama büyük bir hayal kırıklığı yaşayan Fatma, Hatçe'nin gelişiyle bir kez daha yıkılır. Bayram, Fatma'yı unutup Hatçe ile yeni bir başlangıç yapacak mı? Bunu önümüzdeki bölümlerde hep birlikte göreceğiz.

Gözde Çığacı Kimdir? Kaç Yaşında?


Güzel oyuncu Gözde Çığacı 1991'de dünyaya gelmiştir. İlkokuldan itibaren oyunculuğa meraklı olduğunu belirten Gözde Çığacı ailesini ikna ederek konservatuar sınavlarına girmiş. Kocaeli Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Oyunculuk Bölümü'nden mezun olan güzle oyuncu ilk olarak Kuzey Güney dizisinde rol aldı. Daha sonra Muhteşem Yüzyıl ve Bugünün Saraylısı gibi dizilerde de rol aldı. Ayrıca Unutursam Fısılda isimli sinema filminde de rol aldı. Yılanların Öcü dizisi ile ekranlara geri dönen Gözde Çığacı, Hatçe karakteri ile izleyici karşısına çıkıyor.

Yılanların Öcü dizisi her çarşamba 20:00'de Show TV'de ekrana geliyor.

Yılanların Öcü Hatçe,Yılanların Öcü Hatice, Yılanların Öcü Dizisi Hatçe Gerçek Adı, Yılanların Öcü Hatçenin Gerçek İsmi, Yılanların Öcü Hatçenin Gerçek Hali, Gözde Çığacı Kimdir? Gözde Çığacı Kaç Yaşında? Gözde Çığacı Eski Hali, Gözde Çığacı Dizileri, Gözde Çığacının Oynadığı Diziler, Gözde Çığacı Biyografisi, Gözde Çığacı kaç Yaşında? Gözde Çığacı Yılanların Öcü Dizisi, Gözde Çığacı Fotoğrafları, Gözde Çığacı Resimleri, Gözde Çığacının Hayatı

Blogger tarafından desteklenmektedir.