Ünlü Oyuncu Orhan Şimşek Babasını Öldürdü!

Bir çok dizide önemli roller alan, son olarak ise Samanyolu Tv'nin Küçük Gelin Dizisinde oynayan ünlü oyuncu Orhan Şimşek babasının boğazını bıçakla keserek öldürdü. Cinayetin ardondan oyuncunun polise teslim olduğu öğrenildi.

Daha önce bir çok dizide rol alan oyuncu Orhan Şimşek, babası Ali Şimşek'in boğazını keserek öldürdü. Bu şok olayın ardından polis ekiplerinin çalışmaları sonucunda babanın cesedi Adıyaman Kahta ilçe merkezine birkaç kilometre mesafedeki Salkımbağ Köyü'ndeki bir tarlada bulundu.

Orhan Şimşek'in Oynağı Diziler;

2007 - Genco (Ahmet)
2008 - Karamel (Ömer)
2009 - Nefes (Uygar)
2012 - Sultan (Yılmaz)
2013 - Küçük Gelin

Orhan Şimşek'in Kaybolduğu Duyurulmuştu!

Ünlü oyuncu Orhan Şimşek, geçtiğimiz ocak ayında babasıyla gittiği Yalova'da ansızın ortadan kaybolmuştu. Oğlunun “Bipolar Bozukluk” adı verilen psikolojik rahatsızlığı olduğunu söyleyen anne Müyesser Şimşek, “Oğlum iki gündür kayıp. Kendisinin bipolar bozukluk hastalığı var. Üç aydır ilaçlarını kullanmıyordu. Hastalığı nüksetti. Atakları vardı. Evde çıktı ve gitti. Şu an nerede biz de bilmiyoruz. Emniyet araştırıyor. Çok üzgünüz, bir an önce bulunur inşallah” diye konuşmuştu.
İki gün sonra bulunan Orhan Şimşek'in basın danışmanı haberi "Oyuncu Orhan Şimşek, akşam saatlerinde evine dönmüştür. Sağlık durumu gayet iyidir." açıklamasıyla duyurmuştu.
Orhan Şimşek Kimdir, Orhan Şimşek Babasını Öldürdü, Orhan Şimşek Hangi Dizilerde Oynadı, Orhan Şimşek Babasını Neden Öldürdü

Blogger tarafından desteklenmektedir.