Nilüfer'den Duygusal Kayahan Mesajı

Ünlü sanatçı Kayahan tedavi gördüğü hastanede yaşamını yitirdi. Ünlü şarkıcının ölümü hayranlarına ve tüm Türkiye'ye büyük bir üzüntü yaşattı. Ünlü isimler sosyal medya hesaplarında üzüntülerini dile getirirken en duygusal mesajı Nilüfer paylaştı.

Nilüfer'den Ağlatan Kayahan Mesajı


Manisa'da konser vermeye hazırlanan Nilüfer, Kayahan'ın ölüm haberini alınca konserini iptal etti. Ünlü sanatçı İnstagram hesabında siyah bir fotoğraf paylaşarak "Beni affet Manisa yapamadım. Canım çok yanıyor. Yakında beraber olmak dileğiyle Allah'a emanet olun" notunu düştü. Hayranları Nilüfer'in acısını paylaşarak destek olmaya çalıştı.

İşte Nilüfer'e Destek Olan Bazı Takipçileri:

firatkurtuluscan: KAYAHAN Çok Sevdiğimiz Bir Sanatçıydı Sizin ve tüm sevenlerin başı sağolsun Size Ailesine ve Tüm Arkadaşlarına Rabbim Sabır versin @niluferyumlu

nihatyelkenci: @niluferyumlu Şarkılar sustu. Yine Bize esmer günler düştü. "Ben söyleyemessem, siz söyleyin ben dinlerim, biliyorsunuz hepsini" demiştin son konserinde. Ant olsun ki hep söyleyeceğiz, unutmayacağız, unutturmayacağız seni ve şarkılarımızı büyük usta Kayahan.

mehtap.basarir: Başımız saolsun bir büyük ustayı bir efsaneyi kaybettik ama onun bizlere ve size emaneti olan şarkıları en iyi şekilde seslendirecek olan ustadan sonra sizsiniz nilifer ablacım allah ailesine ve sizlere sabır versin çok üzgünüm mekanı cennet ruhu şad olsun @niluferyumlu

ylmztmr: Gerçek sanatçılar ölümsüzdür. Eserleriyle hep bizimle olacak.

yesumm: @niluferyumlu ikiniz bir elmanın iki yarısı gibiydiniz.Başınız saolsun...

Blogger tarafından desteklenmektedir.