Ne Münasebet Dizisi Oyuncuları ve Konusu - Show TV

Geçtiğimiz sezon yayınladığı Roman Havası, Ezra, Acil Servis gibi dizilerde umduğunu bulamayan Show TV yaz sezonuna sıkı hazırlanıyor. Show TV yaz ayları için Ya Tutarsa ve Ne Münasebet isimli dizileri hazırlıyor. Başrollerinde Sarp Levendoğlu ve Pelin Akil'in yel aldığı Ne Münasebet dizisi Haziran'da ekran gelecek.

Ne Münasebet Dizisi Oyuncuları / Oyuncu Kadrosu


Ne Münasebet dizisinin başrollerinde güzel oyuncu Pelin Akil ve yakışıklı oyuncu Sarp Levendoğlu yer alıyor. Sarp Levendoğlu son olarak geçtiğimiz haftalarda final yapan Küçük Ağa dizisinde rol almıştı. Pelin Akil ise uzun zamandır ekranlardan uzaktı. Güzel oyuncu en son 2014'de TRT'de yayınlanan Kızılelma dizisinde rol almıştı.

Dizinin kadrosunda yer alan oyuncular şöyle:


Sarp Levendoğlu  - Demir
Pelin Akil  - Nil
İnan Ulaş Torun  - Necmi
Bengi İdil Uras  - Çisil
Cihat Tamer  - Hakkı
Ayşe Kökçü  - Muazzez
Hakan Altıner  - Salim
Ayşen Sezerel  - Figen
Mert Yavuzcan  - Berkant
Pınar Şenol  - Fadime
Gizem Güven  - Ayça
Bahar Akça - Ahu

Ne Münasebet Dizisi Konusu / Hikayesi


Romantik komedi tarzındaki dizide iki genç avukatın çekişmesi anlatılacak. Bir avukatlık bürosunda geçen dizinin konusu kabaca şöyle: Büronun asıl sahibi ani bir kararla tatile çıkmaya karar verir. Büroyu da yanında çalışan genç avukatlardan birine devreder. Büronun eski sahibinin oğlu işlerin başına geçmek için şirkete gelir. Ailesinin büroyu devrettiğinden habersizdir ve işlerin başında genç avukatı görünce büyük bir şok yaşar. Asıl hikaye ise bundan sonra başlar.

Ne Münasebet Dizisi, Ne Münasebet Oyunucu Kadrosu, Ne Münasebet Dizsinin Oyuncuları, Ne Münasebet Konusu ve Hikayesi, Ne Münasebet Ne Zaman?, Ne Münasebet Hangi Kanalda?, Ne Münasebet Dizisi Fotoğrafları ve Resimleri, Gerçek Adı, Gerçek İsmi, Ne Münasebetdeki Oyuncular, Ne Münasebetin Oyuncuları

Blogger tarafından desteklenmektedir.