Mutlu Ol Yeter Dizisi Nurten - Nil Günal Kimdir?

12 Nisan'da ATV'de başlayacak olan Mutlu Ol Yeter dizisi heyecanla bekleniyor. Özellikte Ali Atay hayranları uzun bir aradan sonra sevilen oyuncuyu ekranlarda görecek olmanın mutluluğunu yaşıyorlar. Aslı Enver, Öner Erkan, Ertan Saban, Sait Günay ve Efe Tuncer gibi oyuncuların yer aldığı kadroda dikkat çeken bir diğer isim de Nil Günal. Güzel oyuncu Nil Günal Mutlu Ol Yeter dizisinde Nurten karakterini canlandıracak.

Mutlu Ol Yeter Dizisi Nurten Kimdir? Gerçek Adı Ne?


Mutlu Ol Yeter dizisindeki Nurten karakterini genç oyuncu Nil Günal canlandırıyor. Güzel oyuncu daha önce hep drama türündeki dizilerde rol almıştı. İlk kez bir komedi dizisinde rol alan Nil Günal'ın nasıl bir performans sergileyeceği merak konusu.
Öğretmen Dizisi Oyuncuları Kimler ve Konusu Nedir?

Nil Günal Kimdir? Kaç Yaşında?


Güzel oyuncu Nil Günal, 4 Kasım 1981'de Ankara'da dünyaya geldi. Maltepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro Bölümü'nden mezun olan Günal ilk olarak  Alanya Almanya dizisinde konuk oyuncu olarak rol aldı. Daha sonra  Aşka Sürgün, Sağır Odalar, Elveda Rumeli, Kavak Yelleri, Kurtlar Vadisi ve Ağır Roman gibi dizilerde rol alan sevilen oyuncu uzun bir süredir ekranlardan uzaktı. Mutlu Ol Yeter dizisi ile yeniden ekranlara dönen güzel oyuncu Nurten karakterin ile izleyici karşısına çıkacak.
Mutlu Ol Yeter Dizisi Nurten Kimdir? Mutlu Ol Yeter Dizisi Nurtenin Gerçek Adı Ne? Mutlu Ol Yeter Dizisi Nurten Gerçek İsmi, Mutlu Ol Yeter Dizisindeki Nurten , Nil Günal Kimdir? Nil Günal Biyografisi, Nil Günal Dizileri, Nil Günal Kaç Yaşında? Nil Günal İnstagram Fotoğrafları, Nil Günal Resimleri, Nil Günal Mutlu Ol Yeter Dizisi, Nil Günal Doğum Günü Ne Zaman? Mutlu Ol Yeter Dizisinde Nurten Kim?

Blogger tarafından desteklenmektedir.