İşte Benim Stilim Kim Kazandı - İşte Benim Stilim 2. Sezon Kim 1. Oldu 3 Nisan 2015

TV8'in moda ve stil yarışma programı İşte Benim Stilim 3 Nisan akşamı final bölümüyle ekranlara geliyor. İşte Benim Stilim 3 Nisan'da kazanan isim büyük para ödülünün de sahibi olacak.
Show Tv'den TV8'e transfer olan Bu Tarz Benim'in yapımcıları ile kanal arasında süren hukuk mücadeleri ve tartışmalarının ardından yarışmanın ismi değiştirilerek İşte Benim Stilim yapılmıştı. Daha sonra Show Tv'de yeni bir jüri kadrosu ve yarışmacılar ile devam edilen program beklenen ilgiyi görmeyerek yayından kaldırılmıştı.

İşte Benim Stilim Büyük Final Gecesine şarkıcı Bengü şarkı ve dansları ile renk katacak.

İşte Benim Stilim final gecesinde 5 yarışmacı 1. olmak için son defa yarışacak. Finale kalan yarışmacılar; Emel Özkızıltaş, Çiğdem Çelik, Zeynep Öztürk, İlbige Uzun ve Nazlı Hamarat oldu. Bu isimlerin hangisi birinci olacak hep birlikte izleyip göreceğiz.

>> İşte Benim Stilim 3. Sezon Yarışmacıları İçin Tıkla!


İşte Benim Stilim kim birinci oldu sorusunun cevabı bu akşam TV8 ekranlarında yayınlanacak olan 2.sezon final bölümünde netleşiyor. Hafta içinde en fazla yıldızı alan yarışmacı final gecesinde artı +1 puan alacak. İşte Benim Stilim Final gecesinde jürinin beğendiği yarışmacı +3 puan alacak. Sms oylaması sonucucunda ise en fazla Sms alan yarışmacı 3 puan, ikinci sıradaki yarışmacı 2 puan ve en az Sms alan yarışmacı 1 puan almış olacak. Böylece alınan puanlar hesaplanarak en yüksek puanı alan yarışmacı İşte Benim Stilim 2.Sezon Birincisi olacak.

İşte Benim Stilim 2. Sezonunu Kazanan Belli Oldu!


2. sezonu ile büyük heyecana sahne olan İşte Benim Stilim'de kazanan sonunda belli oldu. Finale kalan iddialı yarışmalar arasında birinciliği Emel Özkızıltaş elde etti.
 
1. Emel Özkızıltaş
2.Zeynep Öztürk
3.Nazlı Hamarat
4.Çiğdem Çelik

 İşte Benim Stilim 3. sezonu ile kaldığı yerden devam edecek.

Zeynep Öztürk Nazlı Hamarat Çiğdem Çelikİşte Benim Stilim Kim Kazandı, İşte Benim Stilim Kim Birinci Oldu, İşte Benim Stilim Kazanan Yarışmacı, İşte Benim Stilim Final Gecesi izle 3 Nisan 2015, İşte Benim Stilim Sms Sonuçları Puanları, İşte Benim Stlim Kim 1. Oldu, Bu Tarz Benim Kim Kazandı? İşte Benim Stilimi Kazanan Yarışmacı

Blogger tarafından desteklenmektedir.