Güneşin Kızları Dizisi Oyuncuları ve Konusu (Kanal D)

Baharı karşıladığımız şu günlerde televizyon kanalları da yaz aylarında yayınlayacakları dizilerin hazırlıklarına başladı. İlk hazırlık haberi Kanal D'den geldi. Kanal D yaz aylarında yayınlamak için Güneşin Kızları isimli dizi üzerinde çalışmaya başladı. Çekimlerine önümüzdeki haftalarda başlanacak olan dizide Güneş isimli öğretmen ve 3 kızının hikayesi anlatılacak.

Güneşin Kızları Dizisi Oyuncuları - Oyuncu Kadrosu


Güneşin Kızları dizisi için hazırlıklar devam ederken oyuncu kadrosu da yavaş yavaş netleşiyor. Dizinin kesinleşen ilk ismi Emre Kınay oldu. Emre Kınay,  Haluk Mertoğlu isimli zengin iş adamını canlandıracak. Sevilen oyuncu daha önce de Güneşi Beklerken dizisinde beden öğretmeni rolünde izleyicilerin karşısına çıkmıştı. Emre Kınay son olarak Ulan İstanbul dizisinde mafya babası karakterini canlandırmıştı. Dizide ayrıca Evrim Alasya, Burcu Özberk, Hande Erçel, Miray Akay, Tolga Sarıtaş, Teoman Kumbaracıbaşı,  Berk Atan, Meltem Gülenç, Funda İlhan ve Kanat Heparı sevilen oyuncular rol alıyor.

Güneşin Kızları Oyuncuları Gerçek İsimleri


Emre Kınay - Haluk Mertoğlu
Evrim Alasya -Güneş
Tolga Sarıtaş - Ali
Burcu Özberk - Nazlı
Berk Atan - Savaş
Hande Erçel - Selin
Miray Akay - Peri
Ege Kökenli - Melisa 
Meltem Gülenç - Rana
Funda İlhan - Sevilay
Fatmagül Fakı - Didem 
Teoman Kumbaracıbaşı - Ahmet
Süreyya Güzel - İnci
İrem Helvacıoğlu - Tuğçe
 Sarpcan Köroğlu - Emre
Kanat Heparı - Mert
Sarper Arda - Can

http://www.dizileroyuncular.com/2015/05/gunesin-kzlar-nazl-burcu-ozberk-kimdir.html
Güneşin Kızları Nazlı
http://www.dizileroyuncular.com/2015/07/gunesin-kzlar-savas-berk-atan-kimdir.html
Güneşin Kızları Savaş
http://www.dizileroyuncular.com/2015/05/gunesin-kzlar-selin-hande-ercel-kimdir.html
Güneşin Kızları Selin


Güneşin Kızları Dizisi Konusu - Hikayesi


Bir gençli dizisi olan Güneşin Kızları haziranda Kanal D'de ekrana gelecek. Güneşin Kızları dizisinin konusu ise şöyle: Güneş edebiyat öğretmenliği yapan kendi halinde bir kadındır. Üç kızı olan Güneş'in tek amacı çocuklarına iyi bir gelecek sunabilmektir. İzmir'de yaşayan Güneş ve kızlar ani bir kararla İstanbul'a taşınır. Güneş tam aşktan umudunu kesmişken Haluk karşısına çıkar. Zengin bir iş adamı olan Haluk kısa sürede Güneş'e evlilik teklifinde bulunur. Haluk'un teklifini kabul eden Güneş bu kararını kızlarına açıkladığında ise beklemediği bir tepkiyle karşılaşır. 
Güneşin Kızları dizisinin yönetmen koltuğunda Sadullah Celen oturuyor.  Senaryo yazarları ise Deniz Dargı ve Cenk Boğatur ikilisinden oluşuyor.

Güneşin Kızları Dizisi, Güneşin Kızları Oyunucu Kadrosu, Güneşin Kızları Dizsinin Oyuncuları, Güneşin Kızları Konusu ve Hikayesi, Güneşin Kızları Ne Zaman?, Güneşin Kızları Hangi Kanalda?, Güneşin KızlarıDizisi Fotoğrafları ve Resimleri, Gerçek Adı, Gerçek İsmi, Güneşin Kızları Kanal D, Güneşin Kızlarının Oyuncu İsimleri

Blogger tarafından desteklenmektedir.